SÁZAVAFEST 2006 a

12. listopadu 2006 v 0:37 | matýsek |  Navštivené koncerty

SÁZAVAFEST 2006

I když jsem tomu moc nevěřil…celý rok sem mi v hlavě smolilo, že tyto prázdniny se uskuteční můj již déle očekávaný sen..JET NA FESŤÁK!!! Opravdu jsem moc chtěl, jenže zároveň mě trápila myšlenka s kým tam pojedu..:o((..jenže pak přišli prázdniny a já sem si prostě řekl vyber si fesťák a lidi prostě pojedou..vždyť mám kamarády néééé..:o)
Vybral sem si Sázavu, a to tak že sem jel prostě podle toho kde bude hrát fiXa a pak kde bude Gaia, kerý sem prostě ještě letos neviděl…
No a lidi se našli a to jakože pěkně rychle..poslední člověk kerý se přidal za toho jsem velice rád že taky jel byl to Mara ze Slovenska kterej tu děla VUT v Brně..a prisel sem na nej přes server Sázavafestu kde sem se ptal kdo by chtel jet taky přes Brno s náma aby sme měli větší bandu a slevu na vlak…no a ozval se mi Marek Žižlavký (alias žiži….bohužél ja sem si nemohl pomoct a říkal mu "žužu" no asi od Horkýže slíže no..:o)) proste sem to s nim domluvil a byl tak odhodlanej jet s nami ze dokonce jel za nama az do Vyskova z Brna protože by nam to vyslo blbe jet tu cestu na kousky..:o)..
Tak a to by byl úvod..ještě bych měl možná říct kdo všechno nakonec jel :o)
Takže začneme od toho kdo tam jel vlastne oficiálně ve skupince z Vyškova :o):
1. Janča Fricová (můj apačík..:o)) - první člověk se kterým sem chtěl podniknout cestu..jen zbývalo na mě vybrat si kam :o))
2. Magda (Mládě [vymyslela Janča]) Horáková - první člověk se kterým sem fesťák prodiskutovával..:o)
3. Šárka Mládková - Šárku jsem domluvil přes sestřenku která měla jet taky..a paří často s basákem UDG :D
4. Markéta (Maki) Bastlová - kamarádka Magdy s Jančou…prostě všeci byli z gymplu..:o))
5. Zbyněk (nebo Zdeněk horší je že fakt nevím…protože sem se po prvním představením spletl a pak se to vezlo sem to vždycky řekl blbě..takže prostě klučina kerej jel s Maki..:o)
6. Honza Tomášek (Tomcat..asi teda..možná taky [kokpit] což vymyslela Janča nebo se spíš spletla..:D:D)
7. Marek Žižlavský (žiži mu říkají na koleji..já sem se ale taky nějak přeřekl a říkal sem mu žužu..:D:D) - tak to je ten urostlý chlapec kerýho sem sehnal na netu :o)..
8. Petr Matuška (alias Mates..a nebo matýsek..:o)) - no prostě to sem ja co pise toto..! :D
dále přijeli ale zvlášť: 9. Verča Patloková - dojela ve čtvrtek a byla ve stanu se Šárkou :o) byla totiž předtím na brigádě v Čechách..:P
10. + 11. Petr Gajdoš s Maki2 - ti dojeli ve čtvrtek ale asi pozdě protože sme je ani neviděli..a já je viděl pouze jednou v pátek..a pak už sem je taky neviděl..
12. Milan Uhl - Petin spolužák se kterým sem se domluvil že si dáme nějak ještě scuka..no nakonec sme se tam dvakrát potkali :o)
A to je myslím už všechno z lidí co sem tam znal..:o)
Ještě sem si teďka tak vzpomněl že vlastně vždycky když se někam jede tak všechno organizuju já…ale teď prostě většinu věcí jako spoje a všechno zařídila Magda…a za to jí moc děkuju protože vím jaký je to kolem všeho lítat a tak..a taky musím poděkovat Janče která mi koupila lístek na Sázavu..!! :o)

2.8. Středa

Ráno vstanu a….no neudusím se rohlíkem to ne..:o)..ale vstávání to bylo opravdu docela hnusné protože sem měl ještě asi do 2 do rána rozhovor s tomatem..:o)..no prostě sem vstal zapnul kompl dořešil poslední věci v kolik se vlastně jede a kde bude spinkat Šárka protože jaksi neměla stan ten měla dovíst totiž Verča..:o)..no takže sem jí našel spinkaní u Marka..na to že sem ho ještě v životě neviděl sem mu moooc veril ale pak me nesklamal vypadal presne jak sem si ho představoval! :o))..ale předbíhám tak sem se prostě začal balit podle toho co sem si minulej den co jsem byl s Jančou napsal do seznamu věcí co vzít sebou..! :o) začalo toho být docela hodně a hlavně sem si toho nechtěl moc brát když budeme 4 v jednom stanu (no nakonec sem asi půlku vezl nedotčenou…ale pořád lepší víc než míň..fakt je že zima občas byla..). když už sem měl dobaleno tak sem šel rychle k Peťovi ještě pro karty a pak k Jarovi zavíst mu CD…no a pak k doktorovi se naočkovat proti příušnicím…jenže on tam nebyl spletl jsem si dny ale Peťa říkal stejne ze to tam nemá..
Tak sem jel domu osprchoval rychle oblikl a valil na BUS..no a co se stalo…ujel mi..:D..ale v poho sem ještě stihal dojel sem do Vyskova a pak rychle do Hypru na angličáky no jenže jako obvykle žádný nebyly..no ale potkal sem tam Magdu tak sme nakoupili chlast a jídlo a šli na vlakáč..tam sem viděl někoho podezřelého na lavečce..a byl to on byl to Mara..! :o)..no tak sme se seznámili..:o)..pak sme se tam prostě všeci sešli posledním přírůstkem kerej dojel byl Tomcat..:o)..pak sme teda chtěli jet no odjížděl nějakej rychlík ve stejnej čas jak měl jet ten náš vlak..tak sem říkal už nám ujel…a že prostě máme smůlu že to už nestíháme..:o)..ale on naštěstí začal hlásit že má zpoždění takže za chvilku jsme jeli do Brna všeci v klidu no a vlastně od této chvíle nevím jestli je Zbyněk Zbyňkem nebo Zdeňkem…:D
Po cestě sme dělali záběry z vlaku…ehm no pro někoho to je publikovatelné pro jiné ne..:D..
V Brně sme čekali na další vlak..pak jeli do jakési Světlé nad Sázavou tam zase přestupovali…no a pak do Sázavy konečně…můžu říct že cesta je děsná jeli sme asi kolem 6 hodin a to je to na mapě blíž jak Praha...ale lístek tam nás vyšel na 115Kč což je super..!!!! jaksi sme přeně spíš teda vůbec nevěděli kde to tam bude tak sme šli prosně s lidma co vypadali jako že tam taky jdou…tak sme se jich drželi a v poho sme se tam teda dostali akorát teda aspoň moje představa podle mapy co je na netu sem si to představoval jinak…prostě sme se tam porozhlídli po nějakým pěkným místečku a nakonec postavili stany. Mara měl foťák a tak sme celou cestu potom i kapely měli pěkně zdokumentovány..:o)..
To jsou ale pilní pracanti co…?! :D
po postavení stanů jsme se už nezmohli na to abychom něco dělali až teda na to že tomcat udělal vodárnu..:o))no a u ní sme teda dali ještě ten jeden SQUASH..! :o)..no a byli tam Janča + Magda + Tomcat + Mara + Šárka ktorou sem k Marovi úspěšně nastěhoval jinak by neměla kde spát, no a samozřejmě ještě sem tam byl já..:o)..
Po vodárně sme všeci byli znavení tak sme si pěkně lehli a spali..:o)..Maki spala se Zbyňkem (Zdeňkem), Šárce sem to domluvil u Mary a já spal s Tomatem Jančou a Magdou. Můžu ale říct že mi pěkně táhlo na záda..!! fuj..

3.8. Čtvrtek

Jelikož sme šli spát pozdě ráno sme nějak z postele nespěchali…no ale já sem to už nevydržel a šel sem se podívat do města a našel sem pekárnu (ještě sem se ale teda šel opláchnout vodou a trošku se nadýchal pokožkou vzduchu protože moje tělo nemohlo dejchat..! :o)) a koupil si konečně čerstvý rohlíky..:o)..po návratu bylo jasný že do města se začíná hrnout hodně lidí..! a proto sme si šli rychle pro náramky a ani sme nestáli nějak velkou frontu a mohli jít už do areálu kde byly 4 STAGE (pódia) všechny byly hodně velký až na Olmecu která byla nejmenší..
Ještě sme teda udělali vlaječky aby všeci věděli že sme z Vyškova a bylo to parádní..! I Mara se potom odhodlal a udělal reklamu svému městu ze Slovenska..:D
Mimochodem proběhla i ranní údržba vodárky kerou musel Tomcat udělat jinak by asi nebyl spokojen..:o)
No a pak už sem začal zatrhávat skupiny v seznamu..tak a první kapela už byla na řadě..a bylo to na RADIO 1 STAGE 13:35 - 14:20 a byla to skupina Mauritius. Všeci lidi tam jenom tak seděli v trávě a prostě jenom koukali na tu skupinu..no ale mě to nebavilo tam jenom tak sedět a proto sem šel k plotu a pařil se skupinou ale bylo tam víc lidí..:o)..a pak se přidal i Tomcat a bylo to docela v poho živá kapela to je..! :o) Po skončení sem sice chtěl jít na Imodium ale nějak nevím co se stalo prostě sem na ně nestihnul jít..:o)..pak sme šli kolem RADIO 1 STAGE a tam seděla naše banda a dívali se na skupinu 1ST CHOICE která tam hrála..a já sem to prostě nevydržel a šel pařit…ale to byl asi můj velkej zážitek protože jedinej kdo tam stál uprostřed celého placu sem byl já a pařil sem sám..! :D
..ale vůbec mě to nesralo ta muzika mě bavila a já se prostě bavil..!! a to že na mě čuměla asi stovka lidí hahahaha sem se jim mohl vysmát že tam jenom tak sedí..:D…no prostě sem si připadal jako v mém klubu "B-29" :D asi po třech pisních mi hodila jedna fotogravka jejich CD asi s nima měla něco společnýho ale já sem mel jejich CD což mě strasně potěšilo pak se ke mně přidali nějací dva kluci..no a pak dokonce za chvilku přišla Janča s Tomatem a bylo nás na place 5 lidí..!!! :D:D to bylo super…pak sme tancovali i ploužák jenom sami s Jančou a i když muzika bylo rocková bylo to docela pomalejší..prostě moc utahaný tím zpěvem…pak skončili..a já šel až na LETY MIMO v 16:30 na HOUSER STAGE a bylo to dost good…vím že se mi to líbilo moc ale nevím podrobně co to vlastně bylo už mám za sebou tolik koncertů za ty 3 dny že nevím kerej to byl..:o)..ale taky vím že NOVEMBER 2ND byli prostě taky super a strašně to slušelo i zpěvačce v klipu a na fotkách jí to tolik nesluší..ale koncík nebyl nějak rychlej úplně ale prostě takovej pohodovej a prostě zvukově taky super..!! poslední písnička mě strašně překvapila jak byla dobrá a řek sem si že si koupím to starý album..počkal sem si až skončí šel z boku ale prostě sem nemohl jít dovnitř tam byl přístup zakázán...ale šel tam nějakej kluk nevím kdo tak sem mu řekl že bych si chtěl koupit CD…no a tak mi zavolal tu zpěvačku ta přiběhla a zeptala se mě a ještě dalšího zájemce jaký chce CD já chtěl starý nový už totiž mám..! :o) myslím že potom sem potkal ještě Milana Uhla…no a po cestě ještě Tomcata a byli sme komplet..! :o)..no vlastně ne ale to je jedno..! :o)..no pak neměla bejt žádná zajímavá kapela takže jsme šli do stanu kde byly i holky..no a Tomcat začal přemýšlet a už to bylo jasný začala se připravovat vodárka..! no a tak sme dali vodárnu no ale teda už nás bylo míň (Mara a zbytek tam nebyl prostě jen náš stan..) a taky její účinek byl velkej aspoň teda na mě..:D..no a ještě mi u té vodárky mami napsala SMS "Peťo vzal sis kondomy..?" :D já sem nemohl..
Po té vodárce sme všeci prostě jenom leželi a nemohli nic dělat..:o)..no a to byla ta správná chvíle kdy sem Tomcatovi do hlavy pouštěl Xaviera byli sme prostě ve správném rozpoložení nálady a prostě to ho přesvědčilo že jdeme na něj..! :D..pořád sme se řezali těm jeho textům..! :D..
No a tak se na jeho koncert náš stan přesunul na RADIO 1 STAGE a už to začlo přišel a prostě je to mazeckej člověk předstoupit před tolik lidí a dělat ze sebe tak kvalitně idiota..! :D..hlavně ty jeho skřeky jsou něco..ale jako písníčka "Pozor jazz" je mazecká jááááá z níííí nemůžu "..a jede si ten svůj jazzíííček a je to magóór…a doma asi neměli rádio..:D" ačkoliv většina lidí chtěla ozajstný hip-hop tak ho prostě nezahrál…:o)…nechtěl no..nevím proč..
Po "xavim" sme pokračovali tentokrát k punku…a to byla skupina VOLANT na HOUSER STAGE..byla to sice starší kapela ale pořád to dokázala pořádně roztočit a pařit se dalo dost dobře..no a po nich už sme toho měli dost a šli sme spát..já už sem si lehl hlavou na druhou stranu hlavou na baťohy protože sme tam měli pěkně stísněné prostory..! :o)
pokračuje....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 makki ,,one" makki ,,one" | 13. listopadu 2006 v 17:38 | Reagovat

Výborný! Super!ovšem nejlepší věta: Peťo, vzal sis kondomy...:O)starostliva babička..ehm teda maminka:o)

2 jeje jeje | 21. listopadu 2006 v 13:36 | Reagovat

horibul

3 jeje jeje | 21. listopadu 2006 v 13:37 | Reagovat

neumíš moc tancovat...já tě viděl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama