SÁZAVAFEST 2006 d

15. listopadu 2006 v 18:34 | matýsek |  Navštivené koncerty

6.8. Neděle

No takže to byl největší horor za tento fesťák vstávat a uklizet nej nej nej opruz..:o))..na ráno sme si museli totiž nastavit budík ale to je jasný kdo by normálně vstal tak brzo myslím kolem 8 hodiny…no když se jde spát ve 4 ráno tak se to pak dává blbě...:o)..no takže vstávání byl horor..! Šel sem ještě pro pečivo do pekárny aby bylo co jest po cestě do náší mě už se po ní i stýskající rodné vesničce..pro každého to byl jiný název nikdo nebydlel ve stejným městě proto taky nechápu proč sme měli na té vlajce Vyškov když v podstatě z Vyškova byla jenom Janča a ta je teda ale z Dědic..:D..
Ještě sem ale neřek že nás brzy ráno opustila Verča kerá jela ještě na brigádu s tátou kerej pro ni dojel..ale to sme ještě všichni spinkali…
No jídlo sem nechal až na cestu a teď sme pěkně musei vyklidit a sklidit stany..(druhej byl ten Maki2..) no největší výkon byl když sme museli celej ten stan narvat do takovýho Malého obalu..! :D všichni byli dřív než my..protože nás taky bylo ve staně nejvíc..! až sme se sbalili mohli sme vyrazit s výrazným předstihem..báli sme se že bychom se od tama nemuseli dostat protože těch spojů z tam teda fakt moc nejede..no Magďa koupila lístky a vyšlo nás to zpět levněji ještě jak tam…prostě paráda..! čekání bylo dlouhé ještě když měl vlak chvilku zpoždění..a tak sme si udělali ještě společný FOTO teda nebyla tam teda Verča kerá už tam nebyla..!
Přijelo nakonec to naše "dopravovalo"…wooou a bylo teda pěkně velikýý..tolik vagóóónů…no ale teda mohli sme nastoupit jenom do dvouch určených protože se potom celej rozpojoval! No a jako Mara ten byl na druhé straně protože si tam kdesi sedl na druhé straně přes koleje ale jako pak sme ho neviděli…a dveře na druhé straně byli zablokovaný..takže rychle musel oběhnout celej vlak…!! Chudák asi měl větší strach než já..! no naštěstí sme prostě nastoupili a jeli a jeli a jeli sme asi 3,5 hodiny mezitím sem dokonce prodal i tu poslední vodku ochucenou švestakama nějakejm maškarním apačům keří teda vychlastali co jim přišlo pod ruku..! :DTomcat: "nezapomeň na koncu zmínit žes kazil domorodé americké obyvatele ohnivou vodou:-D" Dokonce na jedné zastávce vyskočili dva a valili do hospody pro piva a v poho to opravdu stihli protože se teda přepojoval ještě vlak..!
Pak sme dojeli do Světlé nad Sázavou…a konečně sme dostali pořádnej vlak néé nějakou herku motorovou..! :o) a to už se prostě jelo jelo jelo..strášný jak dlouho se musí jet když je to ještě k tomu před Prahou..cesta probihala docela v poho sedli sme si no teda já ne ale ostatní jo na sedadla pro postížený..:D…to sem si teda všiml až později ale jako průvodčí naštěstí nic nebreptal tak sme jeli dále..já sem si půjčil slangově "empétrojku" od šárky a poslouchal sem její hitovky v jejím přehrávači..:D jakože nemohl jsem si ztěžovat přišel sem si taky na chuť..:o) no a abych to neprodlužoval tak sme se dostali do Brna..!
Tak a tam musel zůstat Mara..sme se šli uklidit do čekárky a čekat na vlak Mara našel svoji pohřešovanou sestru na vlakáču na kterou se celou cestu moc těšil.."ironicky".. ;o) no pak ji našel rozloučil se já sem si zatím aspoň pomocí Jančiné nabíječky nabil mobil kerej prostě nevydržel..no a měl sem zase jeden s hlasitých rozhovorů se svojí maminkou..ve kterém se sice nikdo nic moc nedoví protože nikdo nic neví ale hlavní je že se konečně dověděla že ještě žiju protože mobil sem zaplej nějakou dobu něměl..:o)..s Magduš sem si šel pak koupit lístky z Vyškova domů..protože by nebyl ve Vyškově čas si kupovat lístek..jaksi sme neměli ale co pít tak Šárka když šla na záchod tak sem jí dal PETku a ji naplnila vodou a já sem udělal svůj čajíček v prášku..a pak sme konečně měli co pít..jinak Šárka se toho strašně bála že to bude pěkně trapný..:D..ještě k tomu sme všeci jedli v té čekárně kde byl zákaz jíst no ale dělali sme že to nevidíme..! :D..ehm..no a pak přišel čas vláčku tak sme zvedli ty svýýý prdele a šli na vláček :o)
Vlezli sme do něj a vybrali kupééé..a za nedlouho sme se rozjeli a valili jupííí..cestou se toho moc nedělo už sme byli unaveníí..no a pak sme se všeci loučili ve Vyškově protože ja s Magduš sme pokračovali sami..a tak sme mavali Janče, Tomcatovi, Šárce, Maki a Zdeňkovi (Zbyňkovi)..:o)
Už jenom malá chvilka mě dělila od mého domova poslední chvilky sme s Magduš povzpomínali na krásný zážitky a pocity a byli sme v Ivanovicích já vystoupil počkal až se vláček rozjede zamával Magduš a šel domů..nějakou poslední silou sem dobelhal dom..shodil ze sebe všecky batohy spadl do postele..a byl hotovej…
Tak a tohle byl náš první fesťák..
Pro sebe a pro své kamarády a také pro krásné vzpomínání napsal ve dnech 6.-30.srpna 2006.

Matýsek s.r.o. 2006 ©

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

pojedete s náma příští rok na Fest..?! :o)))

ano 52.9% (9)
ne 23.5% (4)
nemůžu :o( 23.5% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama