Výstava obrázků Magduš a Veruš

16. listopadu 2006 v 23:06 | matýsek |  Moje denní zážitky
  Kamošky měly (mají ještě na nějakou dobu) výstavu ve Vyškově v klubu Rampa na Tyršovce..
tady je recenze ;)

Výstavka obrázků studentek gymnázia a mých kamarádek Verče a Magduš se KONÁ! v klubu Rampa ve Vyškově na Tyršovce (od města kusek za obchůdkem nazývaného "Rotunda")
od 21.10.2006...kdo ví do kdy..:o)

tááák ted zanu psááát co se vůbec dělo toho 21.10.2006! a k tomu si pustím pořádnej nářez od vypsané fiXy..:P

takže ten den bych nazval §§ LentilkovoStromečkovoPárečkový dýchánek §§

Když jsem se chystal na tuto akci vůbec jsem si nemyslel že tu nakonec budu tak dlouho ale jelikož byla dobrá zábava zůstal jsem až do konce..:o)
Dostal jsem se dovnitř jako jeden mezi prvníma když jedna z majitelek těchto obrázků byla zařídit ještě s Mišou Freharem plné zprovoznění a dodělání posledních úprav uvnitř já jim v tom pomáhal...:o)...i když jsem byl na kolečkových bruslích krerééé musím sem přiznat jsem přes léto opravdu moc často nesundával...prostě je to super pocit na bruslích je to taky dobrej prostředek na rychlý přemisťování..;)

mno takže všechno uvnitř bylo připraveno kromě muziky a projektoru s notebookem..projektor vázl na někom kdo měl ještě dojít a který potom také pořídil nasledující fotografie..;)..zbytek fotografií jsou také v galerii vpravo v liště..;)

mno a když přišla Veruš donesla křídy...na co křídy?!? taky sem si pomyslel...mno a šli sme dělat cestu aby všichni na Tyršovce věděli že se tu dnes něco děje..! :D
až byla cesta dovnit hotová "přišel" projektor zapojil se s ním i notebook k němu tablet a už se mohlo kreslit a na zdi sme všeci viděli co se kreslí..;)
muzika přávážně alternativního rázu jako Coldplay, U2, ale také Vypsaná fiXa...nás brzo naplnila atmosférou které v té mitnosti bylo až dost...!

na zapojeném notebooku si každej mohl vyzkoušet co že se to s tím programem všechno dá dělat a byly to věci pro některé z nás až nadpřirozené...:o)) mé výtvory jsou sice blbiny ale zkoušel jsem si různý věci a už ten program mám doma a no...už s ním "něco" málo umím...
a moje sestřenka si to také zkoušela..:o)..:P
a tohle je první Veruš obrázek udělaný v komplu....musím říct že toto bych neudělal možná ani kdybych s tím programem strávil půl roku...někdo to hold má v ruce co..:P
tady je něco z jíného soudku je to Magduš obrázek...a ten už není z počítače..!!!
tak a to je tak všechno...pokud vás tyto obr nebo jiné (které najdete ještě opakuji tady vpravo v liště je to v Galerii)....inspirovali nebo se vám líbili....můžete se buď domluvit se mnou a já holkám řeknu a můžete se na výstavu jít ještě podívat pořád tam je..! ;) a musím říct že holky si na tom dali dost záležet a povedlo se jim tato výstava...
PS: na konec se rozdávali i párečky....:P...a dokonce je tam dovoleno jezdit na bruslích..!! :o))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Magduš Magduš | 17. listopadu 2006 v 12:46 | Reagovat

Pěkné peťo, pěkné:-)

2 matýsek matýsek | E-mail | Web | 19. listopadu 2006 v 22:37 | Reagovat

mno vaše výstavka taky..;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama