24.12. Co se asi dělo?!

25. prosince 2006 v 23:11 | matýsek + šarush |  Moje denní zážitky
...24.12....asi každýho napadne balení dárku, úklid, večeře, rozdávání dárků, pohodový večer u pohádek s rodinou....asi tak jsi to představuju aspoň já...:o)..ale jaký to opravdu bylo si budete muset přečíct..."CELÝ ČLÁNEK"
ještě než začnu tak tu přidám odkaz na fotky z pátečního koncíku Dark Gamballe, Onset a Bethrayer kerý nafotil oficiální fotograf Darků...(stréééc...:P) ZDE

..můj den začal sice tak jak jsem psal balením dárků pak úklidem ale i chystáním věcí na večer..protože jako "správný" DJ jsem si připravil nějakou tu zajimavou muziku na tento speciální večer. ;)

Jako vždy se u nás nestíhalo mamka byla nervózní ale já jako vždy v klidu...mno nakonec jsem nestihnul všechno to co jsem chtěl ale snědli jsme večeři...já jsem teda měl kuřecí řízek jaksi rybičky nepapám..! :o) pak došel děda a Naďa a Katka...rozdali jsme si dárky a já už se musel pomalu rozloučit musel jsem už jet do Vyškova abych to stihl do Budvarky...

co jsem to vlastně rozbalil za dárky..?! hlavně věci potřebný k holení, peníze...však to znáte..;)..
k taťkovi jsem dojel v pohodě a už se rozdávaly dárky jako vždy ségra byla v největším obložení dárků..:D..mno to byste museli vidět stejně byla nejvíc happy z plyšovýho pesana pěkně velkýho! kerýho dostala od jejího kluka..! Byla tam i babička mno ale s ní budu slavit až v týdnu..já jsem dostal penízky, rybičku na přání, kredit a něco abych nesmrděl :D neboli AXE-Africa! :D pomohl jsem ještě něco ségře na komplu a pomalu se převlíkl do DJ-ovskýho oblečení :D...neboli oblečení které může bejt poznamenáno škodlivým vzduchem Budvarky :o))
před 21 hodinou už jsem stepoval před Béčkem ale pořád bylo zavřeno..! zatím sem šel do Moravanu a docela jsem se divil kolik lidí tam bylo..! Kdybych já nehrál tak mě ani nenapadne vytáhnout paty z baráku...;)
za chvilku bylo 21 přesunul jsem se do mého království aspoň na tento večer..otevřeno už bylo Peťa tam byl taky tak jsem ho pozdravil s velkým úsměvem a objednal si pořádnej čaj..! :o) došel i PíDí..mno a tak jsem si pomalu šel připravit náčeníčko...hlavou se mi zatím promítalo několik přivítání kerý by se hodilo na tento večer..mezitím Peťa pustil koncík Dark Gamballe kerý nahrál přes webku..a já si zatím nachystal první songy..a jako uvodní do tohoto večera jsem vybral píseň od Nirvany z koncertu Unplugged..je pomalejší...ale není uspávací...prostě úvod jsem podle mě navodil tak trochu vánoční jak jsem chtěl..;) lidi začali chodit a pořád přibývali..byl jsem rád že je aspoň pro koho hrát..! když najednou se tam objevila fiXbanda sice neúplná ...ale byla to Verča s Šárkou....(moje verze dole pokračuje)
teď bych tento článek chtěl udělat zajimavější a udělám na něm takovej pokus něco podobnýho jako dělá Quentino Tarantino ve svejch filmech...vložím jsem verzi kterou napsala Šárka (z týmu fiXbanda) :o)) z jejího pohledu jak probíhal zájezd do Budvarky..;)
Štědrý den, kolem sedmi hodin večer, já s Werunkem na ICQ aneb takhle to vlastně vůbec vzniklo:
Werun: ...kua me to tady se*e.....bysem se nejraci sbalila a jela do té budvy...a ozrala se jak prase
Sarush: bych taky jela do Budvy....potřebuju někam vypadnout
Werun: já se bojím říct tatovi, ať mi pučí auto!!! bysem pro tebe dojela a pak te zas zavezla,ale něco mi riká ze me posle do p*dele
Sarush: no mě by máti nepustila si myslím...já nevím, ale už mě to tady štve...
Sarush: takže by to stejně nemělo cenu
Werun: všecko má cenu voe
Werun: mám zkusit tatose ukecat??????
Sarush: však kdyžtak bys jela sama
Werun: já bysem jela hned!!!!!!!!!
Sarush: mám jít za mamou?
Werun: no...nejdrív bych se mela zeptat já
Sarush: oki
Werun: já to nedááááááááááááám
Sarush: :-)
Werun: :-D
Sarush: ti fandím
Werun: to je řiť
Sarush: ti klíďo zaplatím vlez do béčka…..ať to klapne!!
Sarush: bych i toho Matýska objala na přivítanou
Werun: :-D já taky voe!
…..no a slovo sem dodržela s tím objetím, páč Verunkův tatóš ;-) svolil, auto zapůjčil..no vlastně jel s náma, ale komu to vadilo? Takže auto bylo zařízený, akorát jsem musela jít ukecat svou mamku, ať mě pustí…normálně by to nebyl problém, jenže před 3 týdny sem zalehla s horečkou a následnou diagnózou, že mám mononukleózu. Sice sem už 14 dní relativně v pohodě, ale vysvětlete něco mé mamce…proto sem taky čučela jak puk, když souhlasila a pustila mě s Werunkem a tatóšem do Budvarky :-P Měla sice nějaký ty řeči, že ať se neopovažuju chlastat (úžasná jaterní dieta..) a taky sem dostala ultimátum, že do 12 mám být doma :-/ njn, tak ale lepší než nic :-)) Vše bylo zařízeno a kolem 9 už u nás byla Verča a já úplně natěšená vyrazila ven ze dveří, div sem se nenatáhla na schodech :-)
Cesta proběhla docela v pohodě, řídila Verča, která má čerstvě udělanej řidičák...mno docela jí to šlo, že Veru ;-) Tatóš si teda radši zaparkoval sám, tak ale stejně byla Verča dobrá! A to už sme byli u Budvarky :-P zaplatili jsme vlez 40 Kč, dostali sme "nečekaně" razítko a pak taky informace o půlnočním slosování lístků - hlavní cena konzumace alkoholu v hodnotě 1000 Kč...njn, ten večer přesně něco pro mě s Verčou :-D tak ale řekly sme si, že naše lístky dáme Matýskovi (na to sme pak zapomněly... :-/ )
Njn, Matýsek....asi nás nečekal chlapec, podle jeho výrazu, když sme se na něho doslova vrhly :-D Nejdřív Verča, pak já...vypadal překvapeně a potěšeně zároveň. Už ani nevím, co všechno sme si na uvítanou řekli, ale je to asi docela jedno, hlavní bylo, že sme měli evidentně všichni 3 dobrou náladu :-))
Werča si koupila kofolu, já bonakvu :-/ tímto zdravím Magduš, na kterou sem si okamžitě vzpomněla...je halucinogenní Magdi, na zdraví ;-) Šli sme si sednout s Verčiným tatóšem ke stolu a pak sme s Verčou přichystaly připravený dáreček pro DJe Matesa....zahrály sme si na Ježíšky, trošku sme Matýska pozlobily a nakonec předaly onen dárek :-) Cheche, Mates měl úžasnej výraz když zjistil, že sme mu právě daly 4 balíčky jeho milovaných LENTILEK :-D
okamžitě nám je začal nabízet a každá sme musely povinně nastavit ruku...mňam :-)) Lentilky Matesa natolik inspirovaly, že se rozhodl udělat takovou minisoutěž nebo jak to nazvat...šlo o hádání písniček...Mates něco pustil a tomu, kdo uhodne název písničky nebo kapely (teď nevím) chtěl dát 3 lentilky....no...:-)...nikdo se do toho moc neměl (a to bylo v Budvarce docela dost lidí!) ani když po chvíli Mates zvýšil odměnu ze 3 lentilek na 5 :-D tomu nešlo odolat, tak sem mu musela jít říct, že právě pustil jednu z mých oblíbených písniček - Big in Japan od Guano Apes...njn, ale lentilky sem nechtěla, páč za prvé to byl dárek pro něho a navíc jaterní dieta je jaterní dieta :-/ takže si je Matýsek pěkně musel sníst sám ;-) dobře mu tak :-D
Když Verča vyzunkla svou kofču, přesunuly sme se na takový naše místečko...jak sou ty 3 barový stoličky...tam sme se uvelebily a Mates nám po chvilce pustil Placébko :-* (díky!), pak tam hrály ještě U2, Redhoti nebo třeba Lenny Kravitz...prostě takový pohodovky a já sem začala přemýšlet, jak je to zvláštní být na Štědrej večer v Budvarce...že je to divný, nebýt celej den doma s rodinou, pěkně u stromku a tak...no ale v Budvarce to bylo taky v pohodě :-) S Verčou sme se nasmály, když sme si při songu Hearts On Fire od Hammerfall vzpomněly na jedny nejmenované ragbisty (tímto zdravím Toma a hlavně Roba :-* ), pak nám Nightwish připomněli Kačenku, Sto zvířat třeba Podíka, ale to už moc předbíhám..:-)
Matýsek tam pouštel ten jeho metal a my s Verčou sme s pobaveným výrazem sledovaly první 2 odvážlivce, kteří přišli tancovat..mno teda pokud se mávání vlasama dá považovat za tanec :-D ze začátku sme z nich měly srandu, ale když mávali hlavou už na 3. písničku pořád stejně vytrvale, v našich tvářích se objevilo spíš něco jako hrůza smíchaná s uznáním :-)) Pak se k nim přidal ještě jeden týpek...dobrá trojka to byla :-) mít tak s sebou kameru :-P No po nějaké době je to přestalo bavit a pak Matýsek už začal pouštět český písničky (konečně!:-))
Teď nevím, jestli byla první česká 1982 od FiXy, ale myslím že jooo.(ne-e, nebyla to první česká...spíš první česká, na kterou se dalo trsat) Na tu sme se s Verčou zvedly a s námi i Mates...jj, Matýsek je naše princezna a nejhezčí nohy sou přece Klárinky...že Mates!! :-D
Po FiXe nás Mates zase opustil. Já s Verčou sem ale trsala dál na Wohnoutky, UDG přes Gaiu Mesiahu, Sto zvířat, Divokýho Billa a zakočily sme to FiXou a Tatabojs. Mám pocit, že Budvarka poprvé slyšela song Attention Aux Hommes! Hodně sem se divila, když ho Mates pustil, ale díky za něj! Pak jsme se rozloučily - já teda ještě s Pomanem..jeden kámoš satanista :-D ...pak s DJem, na kterého sem vyzkoušela ragbistický pozdrav ;-) a jely sme domů.
Tenhle večer jsem si hodně užila, sice mi tam chybělo hodně lidí, s kterýma bych tam ráda byla, ale skvěle sem se odreagovala a za to patří dík Werunce, jejímu tatóškovi, mé máti a hlavně Matesovi, díky ti FIXÁČI :-D
Made šarush © 2006


celej překvapenej sem hledělel a pomalu ani nevěděl co na to říct..byl sem rád že dojeli...uvědomil jsem si jak je duležité mít přátelé a vědět o nich že vás nenechají ve štichu..potěšilo to úplně moc byl to ten asi největší dárek vědět že má člověk přátelé! Holky i s tatóšem (veruš taťka) šli sednout a vyslíct z bund...nebo jak to nazvat..:o)..v tom se ale obě zajímavě na mě křenily a já poznal že maj něco zalubem...blížili se a já začínal dostavat pomaličku "strach" co se bude dít..:D..veruš na mě vybafla "máme pro tebe vánoční dáreček" a já sem zvědavostí málem pukl...sakra co to je?!? co to může bejt....?! pak mi Veru dala na výběr "prává nebo levá?" a pořád se na mě tak dívali..takovej ten pohled kdy víte že vlastně vůbec nevíte co vás čeká..!! :o) řekl jsem pravá...tam nic a v levé taky nic...:o(...tak sem si pomyslel oni si ze mě dělaly srandu tsss...:o(...mno ale pak šáruš ke mě natáhla zabalenou krabičku...rychle sem serval obal...a a byly tam 4 krabičky Lentilek...jůůů..hej hej Lentilky ty já mám nejradši..:)..hehe..hned sem jedny rozdělal a s holkama sme si dali do nosu...samozřejmě Lentilkama..! :o) pak si šli sednout a já zatím vyhlásil soutěž o 3 Lentilky pro toho kdo uhodne song co budu právě hrát...myslím že jsem pár lidí pobavil...ale ochota lidí soutěžit moc nebyla..! :o)..když už jsem zvýšil dokonce množství vyhraných na 5 Lentilek...pořád nic tak po písničce Lentilky propadly mě do krku..! :D..při Guano Apes mi šáruš teda šla říct správnou odpověď avšak kvůli nemoci sem je musel sníst já..:o(...zase přiberu..sakra! :D..fiXbanda pak seděla jako vždy na boku přímo před levým reprákem...to pak ještě došla Janča ještě s kamoškou a ta mi taky popřála krásnýho ježíška...fakt krásnej to večer..nějak sem hrál v tu chvíli nějaky blbosti ..napč. Hammerfall...to bylo všechno na přání jinak se mi to pouštět vůbec nechtělo...mno Janča si tam dala pěkně kofču s rumem..aji mi nabízela ale nějak se mi poslední dobou vůbec nechce pít...:o)..moc dlouho tam nepobyly a pak šli zase pryč..to už jsem pomalu končil zahraniční písně a začal jsem hrát česky nejdřív sme si zavzpomínali na páteční koncík (takže šáruš opravdu fiXka první nebyla..;)) Dakr Gamballe, Bethrayer a Cocotte minute tvořili první české songy a po nich už jsem chystal něco pro naši fiXbandu...nevím jak to opravdu bylo ale nakonec jsem se dostal k FIXE a k písni 1982...a to jsem šel s holkama pařit protože tuto píseň MILUJU...asi jako celý první album..:D..mno při paření jsme si z Fixy každej udělali svůj text a šáruš třeba zpívala že "..nejhezčí nohy klárinky.." a já zase "...nejlepší nohy vaše vaše..." mno jo už mám od Fixy asi překoncertováno když ale já si vytvářím jejich atmosféru doma tak co už..:o)..pak jsem se musel věnovat přehazování CD..protože dostával jsem docela záběr od lidiček a jejich práníček...pak za mnou ještě došla šáruš že chcou zahrát písničku na rozloučenou od FiXe Lunapark....a jelikož jsem byl tento večer ježíšek a plnil jsem přání...co neslyšet fixka hrála...holky zběsile pařili..a tak jsem jim tam přihodil ještě jednu která je určo potěší a docela si myslím jak šáruš podotkla že to asi byla premiéra tohoto songu v Béčku..:o) Tatabojs-Attention Aux Hommes! :o) S fiXbandičkou jsem se rozloučil a popřál jim krásný prožití svátků..a musel jsem se snažit to tam přežít sám...
docela jsem koukal protože lidi co tam byli byli docela spokojení chodili si pro přání a pařili a jeden "blázínek" už starší ale ne zase moc si tam za mnou chodit jen tka pokecat a byl v poho stahoval z netu nějaký klipy a chtěl tak pokecat o tom jak to má převádět do jakýho formátu a tak...naštěstí tam nebyl zase tak moc často protože sem taky chtěl chvilkama jen tak sedět pozorovat lidičky jak paří a vychutnávat si linoucí se zvuky z beden který jsem já usměrňoval a určoval! uteklo to rychle všichni byli spokojení a chtěli si se mnou třást pořád rukou a přáli mi hezký svátky...:o)..na závěr jsem si nechal takovou věcičku...kterou moc lidí nezná je to od KoRn předělávka vánoční písničky Jingle Balls prostě super song kerej se na tento den hodil..! :o) tím jsem ukončil DíJování tohoto večera rozloučil jsem se popřál krásný prožití svátků...od jedné "slečny" :D...jsem ale jenom slyšel "kurva jestli tam nepustíš nějakej pořádnej mazec tak..." mno kašlal jsem na ni byla opilá...uklidil jsem vypnul přístroje a šel jsi pro výplatu...hehe a ta byla fakt solidní ale kašlu na to vám do toho nic není..:D..takže ještě jednou díky za návštěvu podporu pochvalu i kritiku a snad se všeci sejdeme zase na nějaké pořádné pařbě ale v hojnějším počtu..;)
slovo večera bude určite "LENTILKY" to ste měli vidět jak to všechny pobavilo když jsem tam vyhlašoval tu soutěž...:D..

PS: děkuji taky šárush že se podílela na této aktualitě...a tímto zdravím ještě RUGBY tým..:D..belej mě od vás záda hajzlové..! :D...peace..:P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 matýsek matýsek | E-mail | Web | 26. prosince 2006 v 0:16 | Reagovat

ještě jsem úplně zapomněl že o půlnoci se losoval výherní los který vyhrál 1000Kč útraty v Budvarce což je mazec..! :o)..přišel ke mě PíDí ještě s jednou holkou která se mnou udělala perfektní dialog a hezky jsme vylosovali výherce sem to uvedl asi takto "tak teď si dáme od muziky chvilku pauzu a vylosujeme výherce útraty za 1000Kč losuje slečna která se jmenuje...(ted sem dal mikrofon k ustum)..Hanka...tak a výhrcem se stává číslo..(teď ho řekla) bla bla...blahopřejeme..tak lidičky nevím jestli to dneska jako vypije ale myslím že by vás dneska všechny mohl pozvat..:D..a teď budeme pokračovat muzikou a dalším songem je Toxicuty od System of a down.."

hehe prostě se mi to hrozně líbilo to moderování na jednu stranu je člověk mírně nervózní..ale pak to spadne když vidí že je někdo vedle něj taky nervózní..:o)

2 werča werča | 30. prosince 2006 v 10:56 | Reagovat

No já hledim!!!!! Matýsku co to tady zveřejňuješ za sprosťácké dialogy?! No toto! :D Já nebýt týden na Ukrajině, bez signálu, totálně odříznuá od světa, tak si vás oba nejspíš podám!!! :-P

MĚ SE PO VÁS PO VŠECH STRAŠNĚ STÝSKALOOOOOOO!!!!!!

3 matýsek matýsek | E-mail | Web | 30. prosince 2006 v 21:10 | Reagovat

mno konečně jsi se taky vrááátila..! :o))..mno to co sem slyšel že jsi tam dělala tsss..:D...

jinak to by mě fáákt zajímalo jak by sis nás podala..! :o)) :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama