Dark Gamballe, Onset a Bethrayer 22.12.2006

24. prosince 2006 v 0:45 | matýsek |  Navštivené koncerty
Na tento koncík jsem se chystal už od začátku prosince a byl jasným zakončením tohoto "školního roku" tím mýslím že až zase půjdu do školy tak už nebudu psát 2006...ale 2007...;).ve zkratce řeknu...bolest, pot, vyčerpání, dehydratace, ztráta orientace, smyslů a čichu...co jsem naopak dostal..pískot do uší, nehybnost krku, křeče do noh a nehorázně pošlapaný boty kerý mě zase překvapily a pod zatím největší zkouškou zase obstály..:o)..podrobnosti "CELÝ ČLÁNEK"

Poslední školní den...nejen tento důvod byl proč jsem se těšil na tento den. V mém už pomalu domácím prostředí (Béčko) se konal koncík..nebudu se opakovat kdo tam hrát je to v nadpise..;)

jakože ještě bych rád začal v Irské kde sme měli se třídou takovej srázek..mno ale byla to tam samá rezervace tak sme seděli přímo u proudu tekutého chleba našeho národa..a já si taky dal pivečko a dokonce jsem asi tak půlku vypil to už je u mě výkon..:o)

Kolem 19 hodiny jsem se sbalil a opustil je k taťkovi jsem si hodil věci a vyrazil směr Budvarka...jako vždy jsem přesně ani nevěděl kdo všechno tam bude takže jsem šel na volnou nohu..:o)..hned před vchodem tam byl Niqisek s komoškama...je jich moc já si ty jména prostě nepamatuju tak je po mě ani prosím nechtějte děkuju..:o)..(nechte tomu čas...;)) dále tam byl Roman Langman kerej tam teda pak s jednou s Nikčiných kamarádek byl..mno radší nic...:P..pak došla i Monča taky s nějakou kamarádkou..a hned v závěsu sestřenka s bandou :o)) (Veruš, Katuš....mno a Magduš teda došla pozdějc) Pak došel i Tomáš s celou partičkou i s "šárušmanem" :D (tento alias musim pozit abych zazdil to ze jsem jaksi nechtene uz po nekolikaty zapomnel jak se jmenuje..ups..sorry) keří teda byli i v Irské..ještě tam byla Aněs..Ivča..Keča..a prostě moc moc známejch..:o)

Byl jsem puštěn dovnitř bez většího odporu..jenom teda jeden účastník "stráže" nevěděl že jsem DJ..tak ale to je jedno jsem uvnitř..20 hodin pryč samozřejmě kapely ještě nehrajou..:o))..začátek první kapely, která si zahrála v 28.dubna 2006 na Majálese kerej mimochodem organizovala naše škole..a tam jsem taky poprvé poznal tuto kapelu jsem rád že tam byla..! BETHRAYER..;)..kapela si udělala "zvukovku" a šla hrát..to jsem se ještě držel docela v blízkosti dohledu Toma a Niqiska s bandou...ale mno během koncíku...kerej teda začal hezky z ostra a k tomu se taky přidal pěknej kotel...mno a řeknu vám to na rovinu...když jdou na koncert RUGBISTI...serte na to..! :D...ne sranda..ale prostě jak bych to třema slovama řekl...bude lítat BLOOD!!! :D..musím trošku přehánět ale roztrhlej ret, škrábanec pod okem, modřiny po celým těle, rozdrcený prsty na nohách...a nejvíc si musíte dávat bacha když jste před něma...proč..?! asi jste nezažili hlavičku do zad co..?! :D..mno já dostal rovnou dvě..mno a záda...ehm...bolej..! :D..ještě něco..nezkoušejte do nich moc žduchat...zase se zeptám takovou řečnickou otázkou..PROČ?..odletíte na druhou stranu plochy..proletíte třema stěnama lidí a polískáte všechny se kterejma příjdete do styku o toho všeho nakonec budou všeci nasraní na vás..! :D..mno když mi toto Tom udělal tak jsem se chvilku schovalal s Veruš Kláruš Katuš a Magduš mimo kotel..tuto bandu nazveme pro zkrácená vysvětlování nazveme fiXbanda..tam jsem tedy stravil chvilenku..ale pak hrali moji oblibenou "Versus myself"...a musel sem jít do kotle..moc dlouho jsem to v nem ale nevydrzel...pak jsem Tomášovi nadal..a řekl sem že nejsem žádnej RUGBISTA že jsem z křehkýho zboží..!! :D...kupodivu na me zacal byt docela hodnej kdyz sem mu ale jeste pohrazil ze mu pak az budu hrat nic nezahraju..! :o) takže pak jsme si perfektně zapařili a videa na které tu narazíte jsou jenom důkazem! ;))
v mezipauze jsem tak lítal a snažil jsem se aspoň trochu uschnout naštěstí hráli AC/DC takže sem neměl tu povinnost pařit i v pauze..:o) pak už se začalo zase pomalu dělat obležení kolem plácku...mno a ještě teda jsem mezi tím potkal "stréééca" Jirku keré jezdí všude s Darkama a dělá jim fotografa a pomocníka na pódiu..ale ted už zpet k druhé kapele...
Jméno kapely je ONSET...a její členové pochází z Vyškova a z Brna...maj dost super stylový brejle..! a na bící hraje Drak kerýho teda i docela znám protože docela dost paříval s Ladisem (mumfriend) :D..mno kapela zase dokázala publikum dostat pěkně rychle do varu kerým skončili i Bethrayer..hlavní znakem jejich zvuku byla uderná bassa perfektne doplnovana s kytarama a zpevem! Nejvetsi zazitek z teto pisne..hmm..asi pisen "Budu tě bít"...pamatuji si ji hlavně protože sem dostal do zad od Toma hlavičku díky keré mě bolej záda ještě teď!! Pokud tuto kapelu nemáte doma...doporučuji pořídit si ji..! ;)...ještě takový třešničky na dortě byla cover verze hitu PRINCE ale to pořád nemělo na nejúžasnější závěr v podání cover Sepultury - Roots bloody roots
tak a po nich byla další přestávka na kterou jsem se už hodně těšíl přece jen dvě kapely za sebou v plném nasazení už začíná bejt fuška i na mě...mno ale horší bylo že jsem byl zase úplně durch mokrej..! a pak ještě jsem se ale divil že jsem ani nesmrděl aspon sam sobe tak jsem se fiXbandy zeptal jestli smrdim...mno a oni ze prej ne..! jeste rekli ze ani vonim..:D...mno tak jako sem nejak nechapal ze bych ten den mel nejaky divny hormony..?! :D

mno ale to už jsem uslyšel KoRn - Right now...a bylo mi jasný že DARK GAMBALLE nastují na pódium zýhrát nám jejich předvánoční kocert..! ;)..Tomík byl úplně ve předu ale pustil mě k pódiu teda ale ještě řekl že mu pak pěkně budu hrát jako DJ..! :D..mno ale to se tam ještě z boku vecpal Kalis (bejvalej DJ) kerej teda asi pěkně kalil protože byl pěkně nakalenej..! :D...v této větě už kalit ani slova příbuzná používat nebudu...dělá se mi z toho totiž zle..! :D mno kalis ze sebe dělal "ehm"...a nebudu to komentovat myslím že Tom s Robem (to je ted šárušman..!! :D..mi to teď řekla Veruš :D) měli chvilku kdy ho chtěli.."dzung" :D..mno pak se proste nejak vyparil...jinak Jirka poletoval všude možně a fotil...začátky když jsme ještě všeci měli aspoň trochu energie..:o)..jen tak bych chtěl podotknout že během všech koncertů byl výbornej zvuk..kerej nebyl ani přeřvanej a dokázal suprově čístě ze sebe dostat neuvěřitelný hloubky..až to srdíčko rozbušilo..! ;) hráli všechny super songy nechyběl Strýček Sam, Baletky v hlavě...nebo In-fragranti.....avšak na záver jsi nechali Zubatou...:P..

...po koncíku jsem byl mokrej vyřízenej prostě K.O...šel jsem si sednout..nebo teda spíš rychle napít..a po cestě jsem potkal Janču s Luckou a ještě jejich kamošku..sem je pozdravil ale musel sem rychle jít doplnit tekutiny..!..pak sem si šel ještě na džus...mno a jelikož se začali hrát SlipKnoT a to dokonce nechali prostě jet celý jejich poslední album "Vol. 3 (The Subliminal Verses)" což sem čuměl jako kolík ale byl sem strašně happy..! Ono to album je super ale najdou se na něm i ne tak typické skladby jako na předešlých albech příkladem je Circle...to pak kolem šla Janča..a tak sme si trochu zaploužili to by asi málokdo řekl že by na SlipKnoT se dalo ploužit..:D..mno ale pak přišlo na zrychlení tempa..a na place nás bylo dost...jako vždy tam byl i jeden kluk nevím sice jak se jmenuje ale jeho styl kytary aláá Fieldy..je mazeckej..už ho pozoruji delší dobu že má rád to co mám rád já...dálší píseň "zajímavá" je Vermillion...ze začátku se mi zdála pomalejší..ale to vůbec neva..je dost dobrá...prožil jsem si ji až do úplného konce..přímo až k zemi...:o)..další "zajímavá" chvilka..:D:D..přišla při další pomalé písničce...byla tam nějaká nevím co říct baba..mno slečna bych jí možná říct mohl taky ale táhlo jí určitě ke 40 letům..mno ale ony mě prostě chytla a začala semno tancovat ploužák...sem si v duchu říkal doprdele..! :D..mno tak pak když se tam z dálky dívala fiXbanda tak se mi smáli :o(...ale to vůbec nebylo směšný ona se ke pořád tiskla...a teda jako bylo to až nechutný....áááááá...naštěstí ten song je krátkej poděkoval jsem jí za tanec a rychle jsem se šel věnovat pogování aby na mě už nešla..! :o)
pak jsem byl ještě venku šla s náma ještě i její kámoška byli jsme chvilinku v Moravanu..potřeboval jsem si odpočinout už jsem toho měl fakt plný kecky..mno ale holky jelikož přišli až po koncíku energie měli na rozdávání...a tak mě vytáhli na plac i tam...a pak nám tam pustil Kabáty holkám na přání...tak jsme tak kalili jako jediní...:D..mno ale pak jsme šli zase do Béčka..! ;)..to už sem si asi moc zakalit nešel..pak jsem jen tak fotil...fiXbanda se ale nenechala moc fotit tak mě pak vytáhli na plac ale já byl jak loutka takže moje pohyby zavíseli na tom co semnou udělaj..:D..ale pak jsem teda ještě občas šel zapařit jenom na fakt můj oblíbenej song..a to jsem dokonce spadl na zem protože jaksi tam byl jeden kluk nažranej a on spadl na zem zamnou a já sem se posunul zrovna trochu do zadu a zakopl a složil jsem se na něj..! :o))..jakože na muziku co se ten večer hrála kdybych to měl převýst tak to byl nej večer kerej kdy v Budvarce byl...celý album SlipKnoT + Nu-Metal pomalu až do 3 hodin v kuse..co víc si člověk může přát..!!??
pak už odešla Janča s Luckou a s tou třetí :o))..Verča jela i po jednom pivu (kerý měla před 4 hodinama) a bez řidičáku kerej ji vydají až za 14 dní..pro taťku (kerej si taky někde užíval noc..)...Niqi s holkama byla pryč už po koncíku..a začalo se pěkně vylidňovat...tak sme se taky začali balit a asi kolem 3:50 jsme vypadli s Magduš a Katuš..mno a před gymplem jsme Magduš opustili a Katuš jela z nádra BUSem dom...ehm...mno ale oni se měnily jízdní řády takže mno nejel..! :D...jel dřív a jeden naštěstí později..ale tak byla zima a já šel k taťkovi tak Katuš měla 30 minut čas šla semnou pěkně jsme pokecali a trošku probrali tady toho co je ted foto pod tímto..! :D..kolem 4:45 jsem byl už před barákem popřl Katuš pěkný svátky a šel spinkat...Zzzzzzzzzzzzz
PS: Katuš se narodila sestřička...!! tak hodně štěstíčka! :o))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 werča werča | 24. prosince 2006 v 12:26 | Reagovat

jo...nemám co dodat... možná teda akorát škoda, že není fotka tebe a té starší slečny :o)))))))))))))))))))))) ....

2 šárush šárush | E-mail | 24. prosince 2006 v 13:21 | Reagovat

Heeeeej, mazec :D:D takhle sem se už dlouho nezasmála, máš tak sqělý zápichy! Úplně mě mrzí, že sem tam nemohla být s váma...takovejch událostí za večer...zvlášť ten taneček se starší slečnou zní zajímavě ;-) Veru proč si to nefotila?!!

3 matýsek matýsek | E-mail | Web | 24. prosince 2006 v 18:51 | Reagovat

mno já sem rááád že jste to nefotily i když by to bylo teda mazec jak se na mě dívala ještě Magduš...takovej výsměšnej pohled..hehe..

4 Magduš Magduš | 24. prosince 2006 v 21:47 | Reagovat

Peeetoo, to nebyl výsměšnej pohled...:-))jenom mírně pobavenej...asi ses jí líbil:-D)

5 matýsek matýsek | E-mail | Web | 25. prosince 2006 v 18:51 | Reagovat

mno mno...ja nevim..:o)...mno nastesti me pak uz nechala bejt...uff..:)

6 Monush Monush | 26. prosince 2006 v 10:51 | Reagovat

... No... bylo to super:))..

7 Haňula Haňula | 31. prosince 2006 v 22:03 | Reagovat

Tebe si pozvat na svatbu a nechat tě všechno okomentovat, tak to bude fakt nezapomenutelný!!!

8 matýsek matýsek | E-mail | Web | 1. ledna 2007 v 18:16 | Reagovat

mno to si piš že by bylo..! :o) však proč mysliš že se o tom tak hezky rozepisuju abych na to mohl mít krásný vzpomínky a nááádherně si vybavit všechny detaily a myslet si že tam opradu zase jsem..! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama