Je libo JUMP...proč ne třeba z mostu že..?!

10. září 2007 v 0:16 | matýsek |  Moje denní zážitky
Jsem ten nejvíc nejhorší pisálek..na Sázavu by člověk už i myslel že jsem třeba zapomněl a že to nikdy nedopíšu…ale ne už se to opravdu blíží..bohužel nemám dnes noťas u sebe a nedopíšu to..ale mám opravdu moc obhajovacích důvodů proč jsem to doposud nestihl a určitě budete pěkně koukat až vám ukážu co že jsem to já s mazlíkem přes vejkend prováděli! :P

Začnu ale trochu jinak! Je pátek ráno a mě se nechce málem vstávat protože vím že spánek pro mě v dalších 48 hodinách nebude existovat..no když už se překecám a nachystám si věci (hned vám povím kam) najím se a rychle hledám spoje…dorazím do Vyškova zastavím se u taťky (ten už samozřejmě nedočkavě nevydržel pátek doma ani do 15. hodiny a už byl fuč no a kde jinde než na Vranově…kde letos jel snad už po desáté!) No já měl ještě se spolužákama sraz v Irské tak sme chvilku hráli nějaký hry přes oťase..no a pak jsem valil zase na Hraničky a aloovou do Béčka dnes totiž už po 3. v řadě hraje DJ Mates…haha no moc do smíchu mi nebylo věděl jsem že tam nebude skoro nikdo známej..nakonec tam ale bylo lidí dost a byla sranda a já si i chvilku zapařil a hlavně jsem moc nehlídal čas a 7 hodin sezení mi uběhlo jako voda!
No a to už je asi 5 hodina ranní já dorážím k tátovi domů a sedám si do kuchyně a dávám jsi nějakou papu a převlíkám se..nechtěně se při menším ruchu probudila i ségra..no tak jsme si tam aspoň mohli po ránu pěkně pokecat…a když už bylo 5:30 tak jsem vyšel na vlakové nádraží..no a teď už se konečně dostávám k tomu kam že jsem to vyrazil! V 6 hodin ráno nám (mě a mazlíkovi :P) odjížděl vlak do Brna…z Brna do Jihlavy pomocí dopravy StudentAgency (měli jsme lístky se slevou ISIC..kupovali nám to lidi co je vlastní a mysleli že mi se bez nich i tak dostaneme do BUSu…ale no ono možná bychom se tak i dostali když jsem na slečnu která nás odbavovala zkoušel "..zapomněly jsme ty karty ISIC doma..!" no ale Lucka hned "…ale mi to klidně doplatíme…" takže slečna se nějak ani nestihla rozpovídat a hned nás poslala to doplatit…takže místo toho aby sme ušetřili 20 korun..jsme platili plnou jízdenku a ještě jsme dopláceli za STORNOVÁNÍ těch jízdenek na ISIC!!) Tak ale hlavně že jsme se dostali do BUSu a mohli odjed…no když se rozdávali časopisy tak jsme se domluvili že já si vemu "PC Extra" a Lucka "MAXIMA" aby bylo vidět kdo z nás dvou je větší zvrhlík! :P :D
Cesta ani nevím jak byla dlouhá ale jakmile jsme dorazili do Jihlavy vylezli ven..začala bejt úplně moc velikánská zima!! A čekali jsme až pro nás dojede zbytek našeho "týmu" (Luboš, Jitka a Karel) měli nějakou chvilku zpoždění ale nebylo to nějak veliké! Naložili jsme věci do auta a vyrazili dále. Pak jsme někde ani nevím kde naložili za nápravu vozejk a vyrazili "do práce" náš pracovní prostor byl most (pod mostem)! No vlastně hlavní mazlíkova a moje práce byla natáčení a focení lidí kteří si chtěli skočit BUNGEE JUMPING nebo "houpačku" cena byla 800Kc za skok + další poplatky za pořízení snímků nebo filmu pro zájemce! Postavení a složení takového vybavení bylo velmi propracované a týmové neboli velice účinné a rychlé! Oba dny tedy nám počasí moc nepřálo a chvilkami poprchalo a hlavně hodně foukalo!
Ještě jsem nezmínil název místa bylo to na ZVÍKOVSKÉM MOSTĚ přes Vltavu a probíhá to tam celé léto až do konce září každý víkend (sobota a neděle) od 11-17 hodin! Po práci jsme se jeli najíst do tábora kde jsme i spinkali (ve skladu - naštěstí ve skladu postelí :D) druhý den už jsme ve všem jakž takž měli lepší praxi a už jsme něco "okoukali" takže to byla pohodička!
Krátké zápichy:
- bylo tam teda hodně čecháčků a pražáčků takže člověk pořád poslouchal ty zajímavý kecy typu helééé, ahóóój já sem Pepa, tříííí, koukej to je ale vysoko cóóó….
- Jednomu klukovi (pepíkovi pražskýmu) dokonce uplavala dokonce i bota (svýho plyšáka měl naštěstí přivázaného k sobě se kterým skákal!)
- Teď už mě nic nenapadá kdyby si mazlík ještě na něco vzpomněl tak ať to připíše :P
MŮJ PRVNÍ SESKOK "houpačky"
Nejprve jsme si chtěl skočit bungee jumping ale tak nakonec jsem se rozhodl pro houpačku i proto že jsme si to mohli skočit společně s Luckou!! No prostě sme si nasadili sedáky…jejda něco jsem přeskočil…nejdřív sme se převlíkli do plavek! :D (jo do plavek a můžu říct že byla pěkně KOSÁÁÁÁÁÁ!!!!!)…pak jsme si teda oblíkli ty sedáky a už jsme přelízali zábradlí! Předtím nám samozřejmě Luboš popsal kompletně celou instruktáž o tom jak se z toho dostaneme atd. A už to tu bylo…Luboš začal "….tři dva jedna….JUMP!" A my sme teda udělali krok před sebe a začali jsme padat…já najednou pocítil uplně nepopsatelném pocit jakobych měl žaludek nad sebou…a strašně to ve mně hrklo prostě sme padali volným pádem..(můžu říct že sem se strašně lekl dokonce jsem začal i řvát a to jsem vůbec neměl v úmyslu!!!) a pak už jsme se jen dohoupali a Lucka začala se slaňovat do vody no ještě měla menší problém lano předělat do správné polohy nakonec jsme ale oba do tý "teplý" vody slanili a doplavali ke břehu a tam už začala bejk pěkná kosa…brrrr….mokrej ještě k tomu taková zima áááááá!!! No usušili oblíkli jsme se a hurá zase do práce za dalšíma zákazníkama!
A zde se můžete kuknout na video které jsem pořídil svým foťákem je to sice z mostu (není to z toho zavěšení ve kterém jsem pracoval normálně) ale i tak je snímek myslím pořízen dobře.
PS: Náš skok bude taky...je natočen na kameře až ho budu mít určitš se pochlubím! ;)
No a to už je asi vše bylo to tam super sqvělý vynikající a všem doporučuji si tohle zkusit!!!
Odkaz na stránky této firmy (informace i fotky)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 werča werča | E-mail | Web | 10. září 2007 v 19:38 | Reagovat

BRUTÁLNÍÍÍÍÍ!!!!!! NO TY BLÁHO!!! JÁ HLEDÍM! Matýsku, Lucinko, VAŠI ODVAHU FAKT OBDIVUJU!!!!! Mě by k takové sebevražedné šílenosti nikdo v životě nedokopal!... Se mi zvedá kufr, už jen z fotek toho děsnýho mostu... a jak se z něj Mates vyklání...no brrr! -mi úplně běhá mráz po zádech...  

Kurnik šopa! asi jsem máčka... :D

2 ©matýsek© ©matýsek© | E-mail | Web | 10. září 2007 v 23:04 | Reagovat

no brrrr to na mostě bylo pořááád protože pořád foukalo!!

no hele tak to teda jsi jako skákat před béčkem do neznámýho prostředí (alá POLE) to ti nevadí ale když už teda před sebou tu hladinu vidíš tak bys neskočila jo..?! :P :o))

3 werča werča | E-mail | Web | 11. září 2007 v 19:05 | Reagovat

do pola před béčkem po pár pivech a za střízliva z padesáti metrů... eh...no, to je kapánek rozdíl... :D

4 Sally Sally | Web | 12. září 2007 v 20:11 | Reagovat

hej, mazec!! to bych taky ráda zkusila, ale než bych se k tomu odhodlala, tak bych se strachy asi po....xD

5 ©matýsek© ©matýsek© | E-mail | Web | 12. září 2007 v 22:39 | Reagovat

.....no ze zacatku sem mel strach pak sem ho skoro nemel a jak sem skocil tak sem se toho strachu lekl ze jsem z toho zacal rvaaat..! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama