Ája a Áďa slavily 18.narozeniny!!

17. listopadu 2007 v 21:47 |  Moje denní zážitky
Ajá a Áďa in da Pinoccio! No nejspíš je to úplně nesmyslnej nadpis ale v Pinocciu se opravdu děly věci. Ája s Áďou slavili v sobotu svoje 18. narozeniny a pozvali si pár kamarádů kteří to rozjížděli na půjčených gramcích a samozřejmě i hromady a hromady hostů, kteří měli hlavně za úkol spořádat jídlo která upekla Ajina babička..asi nejvíc sem toho spořádal já ale pod donucením Aje jinak bych se tolik necpal!!! :P (CELÝ ČLÁNEK)

Jindříšek a já
honzííík
Byl tam dokonce Honzík i můj Jindříšek (bratránek) no a hromady a hromady známejch. Jelikož mi sem se začal trochu nudit tak jsem si tam přisedl ke společnosti no a začal jsem vykládat svoje teorie o sušeném babánu že to vlastně není z banánu ale je to ze stromu banánovníku a jdou tam vidět ještě ty letokruhy který se potom natřou lakem jakoby se chtěli vypreparovat! :D no prostě sem hustil do nich zase kraviny..ale bylo to v pohodě byli dobře naladěni takže sme se všichni bavili při rozšiřování dalších teorií! :o)
důkaz že jsem tam opravdu hodně papal! :o)
Milan, Hrozivej ťapík, Martin a půlka Honzíka
Štěpa (nebo spíš jeho jazyk) a Mara
Ajá nám tam ukázala dokonce striptýz ale teda opravdu jenom malinkatej! Pak přišel dokonce Mara se Štěpánem no a rozjeli sme tam diskusi o "Igorovi" áno tomu proslulém Igorovi který všude byl všechno zná a má přenosnou leničku sušičku stůl…a neuvěřili byste že kdekoliv si může vyrobit přípojku k elektrice! :o) to je prostě náš "Sázavský Igor (žižíkův kamarád)"¨.
Aja v noční košulce
Janča a Aja (za nima Maki)
Pusinku!! :o) Aja a Ada
Evča smile! :o)
No vzhledem k tomu že už se to tam kolem druhé začlo vylidňovat tak sme pomohli oslavenkyním to tam trochu spacifikovat…no a odcházel jsem z oslavy jako poslední heh..no nečekaně :P
chcete někdo..?? ha už jsem to snědl!! :o)
PS: moje útrata tam byla opravdu obrovská = našel jsem tam "padoš" :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama