Vypsaná fiXa 22.12. 2007 Prostějov - Apollo 13

26. prosince 2007 v 21:27 | matýsek |  Navštivené koncerty
Ačkoliv se seznam jedoucích lidí na tento koncert měnil každým dnem a čím více se den "D" blížil tím rapidněji tato frekvence stoupala! Nakonec se však domluvilo nás 8 lidiček (Vepř s Robíkem, Byzon s Tomcatem, Mara Vrba, Vašek Pavlín, Lenča Polišenská a já Matýsek) a fiXbanda mohla v klídku vyrazil na živé vystoupení chlapíků, kteří jsou opravdu pořád stejní a jejich "image" snad nebude nikdy showbyznysem poznamenána! (CELÝ ČLÁNEK)

No celý to začalo docela blouděním po Prostějově (no já spolíhal na Maru no a Mara na mě :o)). Naštěstí jsme to nakonec v pohodě našli a "náš" klub Apollo 13 z pouhé představy povýšil na skutečnost hmatatelnou a fotitelnou :o).
Lenča a Byzon s klóbrcem :o)
Šárka s Robíkem..trošku mimo ne..:o)
Matýsek s Vášíkem se nějak napružili :D
Že by Mates něco říkal?! :D
Vysmátý Vašík
Lístky byly zamluveny, takže už nebyl problém dostat se dovnitř..kde probíhala zvuková zkouška předkapely..která nevím "bohužel" jak se již jmenovala spiš jsem to nevěděl ani tam..je mi to líto ale tahle kapelka nejen mě ale celou fiXbandu přiměla ke spíše úsměvným pošklebkům, když se "pan" zpěvák snažil vyzpívat něco na co neměl..nakonec jsem si rozhodl vrazit špunty do uší a z papírovejch kapesníku sme si s Vaškem udělali unikátní špuntíky (made Magduš). Ale zvukově ta předkapela měla něco do sebe..třeba se jejich projev časem zlepší přeji jim samozřejmě to nejlepší. ;)
"Kurňa tu to ale řve narveme si špunty do ušisek!!"
Předkapelka
Předkapelka - kytarista
Ale teď už se dostáváme k hlavnímu programu večera! Márdi, Mejn, Mejla a Pítrs začínají nosit svý náčení na pódium a probíhá zvučení…zvukař se mi zdál, že byl trošku nahluchlej protože to s hlasitostí docela přehnal..a tak jsme si ty špunty rač nechali!
Kofola no není myslím co řešit :o)
Počmáraní fiXáči - před koncertem
Nepočmáraní fiXáči - po koncertě
Wou-ho-cho-hu-hu-wuhuhu…heh a začlo se ve velkým stylu Ruzyně vpálila do lidí takovou energii že se plac vzápětí z ničeho nic začal zcela kácet ze strany na stranu a holek (věk radši nebudu ani odhadovat ale připadal jsem si jak ve školce) v předních liniích začalo dost ubejvat taky když jsme se tam vrhli všeci kotliči najednou…(ale samozřejmě mííírní kotliči) no ale i tak to holky neustáli a hned se složení v předních řadách přeměnilo z 9 holek na jednoho kluka 9 kluků na jednu holku :o). Jak už Márdi říkal v jenom rozhovoru co ho momentálně štve tak odpověděl "momentálně mě sere že mám chřipku…to mě fakt sere..!!!" No šlo to trochu poznat v jeho barvě hlasu i hlasivky asi dostávali zabrat..ale nemoc mu asi už ustupuje protože to zazpíval až do konce!
Klasický pohled na hrajicí fiXu :o)
Mejla má novou kytárku a je úplně durch mokrej :o)
Ty vo už se asi opakuju…ale zase sem byl "vyfluslej" po 5 písních..asi nějak přepískánu start nebo co…ale oni jsou ty emoce silnější ono to nejde nejít do toho naplno! A tak se mě docela rychle stala troska..no nebyl jsem na tom tak špatně sám Vašek i Mara taky chvilkami nevypadali nejlíp a už se taky opírali o koho to šlo! :o) Já mám štěstí že umím z kapely si tu energii brát a dělal jsem to často..fiXu jsem vycucnul a v zápětí ji tu energii vracel…cítil jsem jak jsem si s kapelou přehazoval energii bylo to takové pohrávání si na hranici lidkých možností!
Pařící kotel je varu
Tomcat to prožíííívááá Byzon s ním a v zádu je i Robík!
V jednu chvíli jsem se ocitl na zemi ono to není zase tak neobvyklé na takových kulturních akcích! :o) Prostě letěl kolem mě "týpek" kerýho jsem prostě neustál a spadli sme nakonec 4…v tom mě ze zadu chytnul Tomcat a dostal mě nahoru..ale nohy mi na kluzkých kachličkách vylítli vzhůru a zase sem se ocitl na zemi..to mě ale zase Tomcat chytl a mohlo se pařit dál! :o) Pak ale v jedné chvíli když jsem vstřebával energii od kapely a nedával jsem pozor skočil někdo z pódia do publika..no a náhodou jsem tam stál já ani jsem si nevšiml kdo a kde…lekl jsem se protože mi skočil za krk…naštěstí sem byl z toho jen trochu otřesenej. Na zem se dostal opravdu skoro každý a tak sem i já měl co dočinění se zvedáním trosek ze země! :o)
Mara a vlevo a vpravo slučny ale ale..:o)
Mejla jak jsem si všiml měl novou kytárku - a nový styl RIFFů z novýho alba byly zahraný super! Márdi ten si držel svoji starou kytaru (o který říkal že se ji už několikrát snažil rozbít..lítala přes celý pódium skákal po ní a pořád nic..a tak si jí teď už začal vážit!). Pítrs hned mě při koncertě napadlo, že se snad "zbláznil"!?! :o) Kdo má stíhat ty jeho vygradovaný závěry…to bylo tempo, který se nedalo ani pohybem těla zvládnout, zkoušel jsem to!! :o) Je fakt, že kapela dostala na koncertě díky pomalejším a melancholickým skladbám z Fonoména…jaksi úplně jinou tvář! Člověk je opravdu rád, když si může po 3-4 rychlých písních s kapelou zazpívat songy jako Antidepresivní rybička, kterou nás Márdi nechal v hodně částech zpívat a hleděl sem (samozřejmě že ne ale..) kolik lidí zpívalo - celej klub to rozechvělo a atmosféra byla v každé kapce potu, skákali sme a chtěli sme se dotknou "Můůna" (moon = měsíc). Nový písně rozhodně zabraly a všechny fanoušky chytli a nezklamaly a to i mě (já se bál že už Brutální všechno nejde překonat..že už mě fiXa tak chytnout nemůže ale stalo se!) Seznam písní mám OFICIAL protože mám Playlist :-P (i když ten už moc dlouho mít nebudu..protože jsem ho někomu slíbil - ale to je překvapení…pssst..:o)) Poslední písní prvního setu byl Emigrant..krásná tečka, avšak to nestihla kapela ani dohrát a už se začalo vyvolávat, aby přišli hrát zpět!
Lenča si taky zapařila :o)
Pítrs jak opouštěl svoje bicí náčení strašně se u toho řehnil..:o) byl prostě sladkej jak kdyby požil nějakých látek :o)) No kapela byla rozhodně s nadšených výkřiků fanoušků též nadšená a hnedka se vrátila a valila do nás jednu energetickou bombu za druhou! Všeci už sme byli úplně vyřízení jedíná myšlenka která nás hnala kupředu byla ta, že tenhle koncík si musíme užít až do konce, pak by to člověka mrzelo, že nevydržel až do konce, když fiXu neuvidí třeba i půl roku!!
Výsmátej jak lečo!!! :D
Skončil i druhý set avšak naše nenamlsanost nás nenechala a mi si fiXu vyřvali i na podruhé…a to už byly opravdu poslední přídavky tušil jsem to, a proto jsem si ve předu vlezl na fleka k pódiu a číhal až fiXa definitivně skončí a já si ulovím jejich playlist! :o) Na závěr nechali Východoněmeckou kapelu, která nás měla zničit, ale ještě přidali přídavek Country..kterou ještě nevydali! A to už byl opravdu konec a já si vyskočil na pódium a vzal HO celou radostí sem skočil za zbytkem fiXbandy a s vítězným pocitem, zjevem a výkřikem…sem byl prostě spokojenej!!! :o) Teď už jen pokecat s Márdim o "kašpárkovi" vyfotit se s "muzikovými instrumentalisty":D
To sme mohli skočit rovnou do bazénu! :o)
Playlist
Márdi s Matýskem! :o)
Já: "Márdíku podepsal by ses mi na playlist?!"
Márdi: "Jé tys ulovil náš playlist?!"
Já: "Jj už jich mám doma 6…ale letos je to můj první sem na vás byl 4-krát ale na fesťáku se k tomu prostě člověk nedostane jedině že by přeskočil sekuriťáky :o)"
Márdi: "Cože 4-krát a to tě to ještě baví..??"
Já: "No sakra jinak bych tu asi nebyl to si piš že baví!!! A kukni jaký máme trička to kreslila jedna kamoška divej tady to s tou kytarou seš ty!!"
Márdi: "Tý vo hej to je dost dobrý..!" (vysmátej jak lečo) :D
Já: "Hele a slyšel sem ty písničky od toho Kašpárka v rohlíku hej to je úplně drsný!!!"
Márdi: (výbuch smíchu) "No to je mazec nejlepší je ta Želva to mě bavilo úplně nejvíc!!"
Já: (výbuch smíchu nečekaně :D) "Hej jo ta je úplně super!! Ale taky v jedný jak zpíváš "na hlavě mám kraví stádo.." nebo Oblaka oblaka jak tam zpíváš s tou holčičkou to se mi taky dost líbí!! Nechtěli byste nějaký písně obsadit do playlistu?! :D"
Márdi: "Jj tam ty mě taky bavili..no hele to nejsou přímo moje písničky to je projekt několika umělců..ale je to dost dobrej projekt!"
Já: "No škoda..hele a mohl byses tam napsat s věnováním?!"
Márdi: "No jasně jak se jmenuješ?!"
Já: "Petr ale no to nebude pro mě to bude pro moji holku Lucku jako dáreček víš."
Márdi: "Áha…[píše]...tady to máš!"
Já: "Jéééé moc děkuju…a mohl bych se s tebou ještě vyfotit?!" :o)
Márdi: "No samozřejmě.."
Márdi s Byzonem!
Márdi s Vašíkem
Pak jsem šel za Mejnem no tady krátký rozhovor:
Mejn s Matýskem (fotil Márdi!!!!!) :o)
Já: "Čau Mejne můžu se s tebou vyfotit?!"
Mejn: "No jasně!! Ale pozor jsem mokrej…!"
Já: "Co blázníš vždyť já sem taky durch mokrej..!"
Mejn: (úsměv)
Blik cvak
Já: "Děkujuuuuu"
Pokračoval jsem dál v lovení a tentokrát byl na řadě Mejla.
Pítrs, Mejla a Matýsek :o) Pítrs byl fakt drsnej :D
Já: "Ahoj Mejlo..hele mohl bysmi sem hodit podpis a pak vyfotit?!"
Mejla: "Ahoj..no jasně!!"
No a poslední kdo mi tam zbyl byl Pítrs!! :o)
Pístrs s Matýskem
Já: "Ahoj Pítrsy..uděláš si se mnou taky fotku že jo..?! A uděláš mi tu podpis?!"
Pítrs: - už se ztrácím co říkal…ale byl moc hodnej..a pak si s ním hodně pokecala Klárka snad z ní dostanu o čem mluvili..! :o)
Pístrs s Byzonem
Pomaličku jsme se začli pakovat a naše večerní action se přesunula do venkovního prostředí kde sme se rozloučili s ostatníma a já Lenča a Mara jsme šli k autu byl jsem mokrej a potřeboval se rychle převléct…no po převlečení sem si sedl a pocítil jsem zase mokro "Sakra měl sem si převléct i slipy.." a Lenča "Však jsi mohl..!" :o) No mohl no…ehm..třeba příště..;)
Naše cesta měla cíl už pro každého někde jinde…já si prohlídl před spaním fotky a šel si dát ještě sprchu! Celé bych to shrnul tak! Jsem úplně moc rád, že kluci z fixy jsou pořád sami sebou na nic si nehrajou dá se s nima krásně pokecat..a až budou hrát ve Vyškově (snad) tak musím od Márdiho už konečně dostat to telefonní číslo! :D
Z novýho alba hráli:
Ruzyně
Trampolína
Papírová hyena
Druhá půlka žárovky
Darling
Antidepresivní rybička
Barová turistka
Emigrant
Přídavky:
33 cigaret
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 werča werča | E-mail | Web | 27. prosince 2007 v 15:00 | Reagovat

Když už jsme OPĚT u té Fixy...  Matesáči, viděls už Václava? (filmek,viz. klip k Dezolátu, pokud nevíš, ale ty určo víš)  Páč esli ne, tak na to určo zajděte, bo si ho sežeň :D Sme na něm byli v úterý... dost se nám to líbilo...

btw: :D :D :D :D ta tvoje fotka s Pítrsem... ZÁCHVAT SMÍCHUUUUU!!!!!!

2 ©matýsek© ©matýsek© | E-mail | Web | 29. prosince 2007 v 2:50 | Reagovat

Heh jeste jsem ho nevidel!!! ale urcite na nej chci jit..nebo si ho sezenu no to asi nebude taky nejak tezky..! :o) uz se na to tesim vsichni rikaji ze je to super..! :o)

PS: mi vseci rikaji ze na me Pítrs čuměl jak kdyby do mě byl zakoukanej..:o)

3 werča werča | E-mail | Web | 29. prosince 2007 v 8:40 | Reagovat

mně teda spíš přijde, že na tebe čučí vykulenej, jak kdyby něco takovýho v životě neviděl... :D :D :D

4 ©matýsek© ©matýsek© | E-mail | Web | 29. prosince 2007 v 17:43 | Reagovat

héééééj...:o) ty jsi teda :-P no ale kdo to kdy viděl co..?! :D

5 werča werča | E-mail | Web | 31. prosince 2007 v 11:19 | Reagovat

něco takovýho jako MATESÁČ (a eště k tomu pařící na Fixu) svět neviděl ! :D

6 werča werča | E-mail | Web | 31. prosince 2007 v 11:19 | Reagovat

něco takovýho jako MATESÁČ (a eště k tomu pařící na Fixu) svět neviděl ! :D

7 ©matýsek© ©matýsek© | E-mail | Web | 6. ledna 2008 v 19:12 | Reagovat

.....:D....no tak nevim nevim letos uz po 4. :o)))

8 ©matýsek© ©matýsek© | E-mail | Web | 6. ledna 2008 v 19:12 | Reagovat

co ot kecam to uz je loni..! :o)

9 kikca kikca | 12. února 2008 v 15:23 | Reagovat

normalne zavidim! ZAVIDIM!!!!:D

10 Little19Socorro Little19Socorro | E-mail | Web | 3. ledna 2012 v 18:41 | Reagovat

Don't you know that this is correct time to get the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/business-loans">business loans</a>, which would make your dreams come true.

11 submit rss submit rss | E-mail | Web | 26. října 2012 v 5:34 | Reagovat

Businessmen generally utilize various kinds of advertisement. The reason is that different business owners don't get that social bookmarks submission is recognized as one of the most workable type of commercial and social bookmarking (marketingslinks.com) service know that the best!

12 blog posting service blog posting service | E-mail | Web | 30. října 2012 v 7:03 | Reagovat

Ordering submit stuff at our url submission service, you must understand that we have a specific procedure to every particular optimization project. Moreover, we start from key words search, which is very essential for search engine optimization.

13 submitting articles submitting articles | E-mail | Web | 3. listopadu 2012 v 18:45 | Reagovat

There are, not many issues ,which can enlarge your sales. Nonetheless, you will require highly qualified optimization masters and organic seo services (topqualitybacklinks.com)!

14 essays online essays online | E-mail | Web | 5. listopadu 2012 v 5:16 | Reagovat

Are you hesitating whether to choose essay papers "topwritingservice.com" service. Nevertheless, who else is able to aid you with term paper creating? only professionals can aid you coping with your writing problems!

15 link link | E-mail | Web | 5. listopadu 2012 v 5:25 | Reagovat

Look here "gogetessays.com" so you can order prime essays online and you will obtain perfect paper writing services.

16 buy research writing buy research writing | E-mail | Web | 5. listopadu 2012 v 6:28 | Reagovat

University students search for a way to solve their academic writing difficulties. Nonetheless, a lot of them understand that the easiest solution is to buy essay online (essayslab.com) at professional academic papers writing organization.

17 Custom UK Essay writing Custom UK Essay writing | E-mail | Web | 21. listopadu 2012 v 17:25 | Reagovat

Look here "primeessays.co.uk" to order best cheap custom essay from the first-rate company. There is no doubt that you will have perfect essays writing.

18 essay samples essay samples | E-mail | Web | 21. listopadu 2012 v 18:14 | Reagovat

A short time ago, active learning people are very busy to create papers, they can contact Gold Essays firm "goldessays.com", and buy an essay paper. Applying to this top-level paper writing firm students will receive persuasive essay writing help.

19 dissertation dissertation | E-mail | Web | 21. listopadu 2012 v 18:15 | Reagovat

I think that you should give the advices just about dissertation abstract close to this good topic writing. Just because some guys do not really understand the way to perform it and constantly use an assistance of the thesis service.

20 essay writing essay writing | E-mail | Web | 21. listopadu 2012 v 19:11 | Reagovat

You guess that you cannot buy essays (essaysempire.com) of high standards? That's not true because that is simple.

21 this link this link | E-mail | Web | 2. prosince 2012 v 15:22 | Reagovat

Keep asking yourself where to buy resume paper? Check here prime-resume.com to find professional resume writers review. Buy resumes from certified resume writers or view CV sample in order to learn what superior CV writing is.

22 custom writing custom writing | E-mail | Web | 7. prosince 2012 v 5:22 | Reagovat

In case I wish to get rid of boring writing tasks, I get in touch with agenicies which cope with paper writing and buy research papers from them.

23 write an essay write an essay | E-mail | Web | 10. prosince 2012 v 3:05 | Reagovat

Numbers of guys have never used custom writing firms to buy already written essay from. Thence, they opined that all custom writing organizations were cheating. But, those statements are far from real life.

24 college paper writing service college paper writing service | E-mail | Web | 10. prosince 2012 v 3:12 | Reagovat

In fact, people require some support performing their term papers. Thence I'd like to suggest to buy custom research paper, that supposes to be a right way to successful academic career.

25 thesis writing thesis writing | E-mail | Web | 13. prosince 2012 v 2:23 | Reagovat

The good students could read through your thought connected with this topic and just purchase the dissertation form from the thesis service "master-dissertations.com".

26 review writing service review writing service | E-mail | Web | 14. prosince 2012 v 0:10 | Reagovat

Have no clue  which writing centre to pick to receive aid from? Go over EssaysProfessors testimonials, and take a good choice.

27 essay writing essay writing | E-mail | Web | 16. prosince 2012 v 2:54 | Reagovat

Learn about Writings Centre company and decide to order essay custom in order to get papers to buy or simply buy scientific research papers from the reputable organisation. I guarantee that you will receive exellent persuasive essay writing. In case you have got issue with essay writing come to writingscentre company to find papers to buy.

28 custom term paper writing service custom term paper writing service | E-mail | Web | 16. prosince 2012 v 4:58 | Reagovat

Do not be embarrassed because of academic papers writing! Thousands students are under the same circumstances. Nonetheless, they never give up and ask: "how to write my academic paper (supremeessays.com) ".

29 home page home page | E-mail | Web | 16. prosince 2012 v 19:41 | Reagovat

The clients believe this resume service cause they are the most trustworthy! The organization makes resume writing "exclusiveresume.com" to suit the precise range of research you desire.

30 professional CV writing services professional CV writing services | E-mail | Web | 17. prosince 2012 v 1:36 | Reagovat

When you don't know how to go through the job interview successfully, look for reputable writing agency which proposes aid for every single person who needs to get help with resume writing "resumesexpert.com".

31 buy dissertation buy dissertation | E-mail | Web | 19. prosince 2012 v 2:54 | Reagovat

A lot of years some guys want to order the hottest history dissertation about this good topic from the dissertations writing services. Could you in case suggest the professional buy thesis (primethesis.com) services? Thanks a lot.

32 essay service essay service | E-mail | Web | 8. ledna 2013 v 23:39 | Reagovat

Check this link if you are interested in making an essay order from the trusty agency. You can be certain that you will have best essay writing services.

33 online writing online writing | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 4:31 | Reagovat

When you cannot realize how to generate your college papers, check the Web site bestcustompapers.com. Everyone who wants to order custom college essays from this agency will be treated fairly and get quality research paper service .

34 essay service essay service | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 5:53 | Reagovat

Excellent academic writing service can be supplied even before the fixed date, simply visit this site "premiumqualityessays.com" and purachase term paper from the expert  firm of writers.

35 dissertation writing service dissertation writing service | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 9:22 | Reagovat

I think it's amusing, because it brandish a very academic-focussed attitude. Preserving the goodness of the academic system seems to be a antecedence, although honestly curse indemnified ads for such a service seems a frail response. When the company is known by your friends who were delighted with the results of the partnership, about this address that  for the thesis help quality.

36 vintage inspired dresses vintage inspired dresses | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 9:49 | Reagovat

Tips to get Large Straight Step First rate Methods | isaac63bradshaw's blog
http://www.askdresses.org

37 uk papers uk papers | E-mail | Web | 22. února 2013 v 7:04 | Reagovat

If you are a student hunting for trustable organisation, try this site and receive writing services in uk.

38 Essay paper Essay paper | E-mail | Web | 26. února 2013 v 0:09 | Reagovat

Ordering term papers at cheap academic papers writing services is terrible. The matter is that you are not sure about the quality course papers you get. Usually check out the service when get know Where to buy essays.

39 IELTS essay IELTS essay | E-mail | Web | 7. dubna 2013 v 16:32 | Reagovat

Badly written creative writing essay will mess up your good name. Though, if you buy writing paper (exclusivepapers.com) of perfect quality, everything would be great.

40 online essays online essays | E-mail | Web | 8. dubna 2013 v 11:32 | Reagovat

First year college students are generally confused because of their essays writing assignments. The point is that they are not professional in papers writing. Hence, they definitely have to buy Already Written Essays.

41 dissertations dissertations | E-mail | Web | 9. dubna 2013 v 9:21 | Reagovat

The superb knowledge connecting with this topic could be a basis for custom thesis and dissertation writing service and be used in doctoral thesis.

42 history essay paper history essay paper | E-mail | Web | 18. května 2013 v 9:33 | Reagovat

That is very important to make the professional music and movies essay paper and essay to get the good grade at the high school.

43 writing work writing work | E-mail | Web | 25. května 2013 v 0:37 | Reagovat

I will like to thank you for a useful release and also, would like to give you the advice: if you trying to find online writers job "4writers.net", this service will helpful.

44 plagiarism detection plagiarism detection | E-mail | Web | 28. května 2013 v 16:54 | Reagovat

It's great that men created plagiarism check theplagiarism.com services. Men should realize that is not very good to still someone's thoughts.

45 plagiarism checking plagiarism checking | E-mail | Web | 31. května 2013 v 7:23 | Reagovat

Thank you, it's very wonderfull information it might be very polite for students. For example last year when I had a difficult of time at the end of semester with a continuous flow of academic assignments and duty, I had a astounding idea to buy it somewhere and than use plagiarism checker "plagiarismsearch.com". I was so dead that I did not care for what can appear when my academic work was written by another person. To my awesome surprise, research paper was estimable the price I paid for it. I was so happy with the quality and now everytime i use this service.

46 home page home page | E-mail | Web | 13. června 2013 v 4:45 | Reagovat

Yeah no doubt very contributive for the people it was pleasant to read about this topic! If you need to get a great job firstofall you need resume service (marvelousresume.com). Study and don't forget - if you have to work and study at the same time, there areold pros who are ready to aid you with your resume when you under time crushing and looking for a great job.

47 Web page Web page | E-mail | Web | 23. listopadu 2013 v 6:02 | Reagovat

These days writing services which suggest purchasing custom papers carry on fights for trust of the actively learning people. Buy essays online (essaysservice.com) only from agencies that seem to be really expert.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama