Capíčko slavil svejch 20 let!!

4. května 2008 v 21:27 | matýsek
Ačkoliv by se mohlo zdát že mě a Honzu nic nespojuje (poslouchá spíše něco jiného a na koncerty nechodí) je to však jak jsem při proslovu řekl "nejlepší kamarád" vždycky sme drželi při sobě a nikdy jsme spolu neměli jedinou potyčku (dobře jednou byla ale hloupá - kvůli ženské - z toho jsme ale byli brzo venku) no ale vraťme se k narozkách pro Honzu jsem měl speciál překvapení - myslel jsem totiž že už ji nikde nenajdu ale přece jen jsem ji koupil v Intersparu "Pelíškovku" no ten zase bude vypadat! ;)

Byl jsem tam i s Lucinkou a už od začátku jsem se těšil na fotbálek ten já můžu! :o) A prej že to vůbec neumí tsss..na mě vždycky hraje jak nic neumí a pak se z ní vyklube vybornej hráč...to samí u ping pongu! No prohráli jsme za večer sice jednou ale i tak to byl na naši premiéru úspěch! :o)
Honzík dostal nějaký ty dárečky hlavně co "mě" osobně zaujalo nafukovací prsa :o)!! no jinak lidí tam bylo hodně a Honzík měl objednaný nějaký jednohubky a pro každýho [činzáno] - nevím jak se to píše :o) ale byla to povedená akce já jsem měl na půl s bloučkem 2 ty červený pivečka a pak jsem se strašně nacpal chipsama! :o)
Přesun byl pak do parku a nakonec se to zastavilo v eFku...ale mě ani bloučkovi se tam nějak nechtělo a tak jsme se šli projít a kuknout do Béčka tam ale taky nic protože tam měli akci fotografové! Tak jsme šli zase zpátky se projít do parku pak se aspoň rozloučili s Honzíkem a šli spinkat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama