News...

14. června 2008 v 20:10 | matýsek |  Moje denní zážitky
Ahoj lidičky už dlouho tu nebylo nic novýho…proč? Nějak zažívám jedny ze svých nejkrásnějších dnů..kamarádi úspěšně odmaturovali slavil jsem narozky s rodinou úživám si každou volnou chvilku se svým miláčkem a vydělávám si penízky jo to má i jednu špatnou stránku - musím chodit do práce!! :o)

No ale teď se vrátíme někam do reality no spíš někam do mé mysli..možná i trochu srdíčka ale věřte, že zase tolik srdíčka mi ho vzít nemůže, protože jsem ho odevzdal už jisté osobě a ta teď má kontrolu nad tím jak mu bude a tu kontrolu má moje Lucinečka, a kdo že mi měl vzít kousek toho srdíčka a má mou mysl no je to "mjůzik in head" a co mi teď hraje v hlavě…no i když mě to štve pokaždé si v práci začnu zpívat nějakej jednoduchém úsek od Bow wave a štve mě to protože když se mi to v hlavě opakuje pořád dokola je to strašný to je jako když máte hrát po každé na rocktéce "Smells like teen spirit" (vod Nirvany) a ten song jste měl taky jako malej úplně nejradši ale už ste ho slyšely opravdu aspoň milionkrát a lidi ho stejně bodou chtít nechat zahrát i když mě bude 80 let…což věřte že bude...přece se nenchám zničit ve fabrice pěkně si dodělám vejšku a budu sedět v kanclu a dělat všem velkého bosse což já mám nejradši..! :o) Ne dělám si srandu úplně nejradši si udělám všechno sám protože buď většina lidí nechápe jak to chci já nebo je to moc složitý na vysvětlování :o) prostě jsem takovej promiňte mi to! :o(
Sakra povídám tu zase úplný bludy co..no můžu vám říct že mě teď právě nepotkalo nic milého zásek jako svině "Firefox" je prostě "tuhej" a já v něm otevřenejch odkazů kdo ví z jakých náhodných koutů a z kolikati pirátskejma stránkama no to je v háji kde zase budu hledat tu nelegální muziku! :o))
VTIP:
Jde matýsek do obchodu, kam ho poslala maminka, aby koupil:
Žluté SAVO
3 citróny
růžovou fixinelu
a vodu perlivou
..no vejde to obchodu Hruška a hledá v pravém regálu ááá tady mají SAVO…sakra ale je zelený..je tu ještě jednožlutá to není ale nápis jak mu maminka povídala je stejný váhá…(kolik já už koupil blbostí a pak se museli vracet…radši to nekoupím)…fixinela růžová no tady..nene to není ta tekutá jééé tady je ta zelené tu jsem koupil minule a ta to taky bejt neměla :o)..no tak nic tady asi nepochodil jdeme na citrónky…áá no žlutý sice jsou ale jejich tvrdost jako plastelíny a chutně taky nevypadaj..no nic matýsek padá z obchodu pouze s jedním balíčkem BeBe Dobrá ráno oříškové které má nejraději a na seznamu nejsou..co mu na to maminka asi poví! :o)
PS: a protože mi školička skončila a už čekám jenom na další semestr tak sem vložíme celkové shrnutí tohoto roku! ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ©matýsek© ©matýsek© | E-mail | Web | 24. listopadu 2008 v 10:47 | Reagovat

href="http://rockforpeople.cz/" mce_href="http://rockforpeople.cz/">http://rockforpeople.cz/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama