Cocotte minute + Straight 22.12.2008 Brno - Favál

30. prosince 2008 v 1:07 | matýsek |  Navštivené koncerty
Obrázek “http://www.ireport.cz/upload/Image/marek/cocotte-minute1(1).jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Měl jsem tak trochu i nějaký závazky proto jsem se i rozhodl vydat na tuhle akci ale už teď vím že jsem rozhodně neprohloupil!! Byla to taková vánoční sešlost kterou zorganizovala značka MeatFly v brněnském klubu Favál který leží vedle Velodromu kde hráli Linkin park. Šel jsem na tu akci sám páč nikdo moc "kokoty" z mého okolí nemusí teda hlavně kromě taťky (kterému jsem tam právě potřeboval koupit triko).


Přišel jsem tam na čas jak bylo napsáno na plakátě..no ale dalo se očekávat že začátek příjde až v tu pravou chvíli kdy už lidi vypijí dostatečné množství nápojů otupující sonzor toho jestli neděláte nahodou věci za který byste se mohli stydět!! :o) Tak jsem si ten nápoj taky koupil konkrétně tedy pivo mohl jsem tak maskovat svoji nechuť k pití tohoto nápoje v neznámém prostředí a nikdo si ze mě nemohl tedy utahovat! :o)

Obrázek “http://www.straight.cz/fotoalbum/meatfly/images/8.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Začali mě už pomalinku bolet nohy a tak jsem se tam vyflákl na nějaký kousek vyššího místa a čekal..programy a letáčky už jsem měl projeté několikrát a už sem se pomalinku začal opravdu kousat nudou! Když v tom teda konečně se ze směru od pódia začal valit nějakej zvuk..chvilku nic neříkající...pak se to však rozjelo úderné bicí hlasité basa a ostré kytarové RIFFy a do toho ješte RAP-Hardcore zpěv! Prostě paráda...a kluci ze STRAIGHT jak byli na pódiu energičtí mělo to nádech z již rozpadlé Gaia mesiah ale musím říct že v trochu jiném tempu! :o) Bohužél se mi zdálo že pan zvukař už je nahluchlý páč to bylo na mě strašně nahlas takže sem řešil záchodovým hajzlpapírem..a ten sem prostě narval do ušisek no a hned to bylo lepší! :o)

Jejich stánky www.straight.cz (zde najdete i jejich MP3)

STRAIGHT - Falešný iluze (Live Favál)Asi po 45 minutách Straight přišli a zvučili COCOTTE MINUTE..zvuk nebyl podle mě asi tak dobrý jako z RFP 2007 kde to byl jeden z jejich nejlepších koncíků který jsem mohl vidět! Ale aspoň jsem slyšel 3 songy kerý budou na nový desce..Nenávist už všichni znají z klipu dále to bylo "Sado disco" to mi přišla podobná novým skladbám od Vyškovských Dark Gamballe. Koncík jsem si užíval..až na pár ožralejch ti byli tak trochu víc protivní než jsem na to měl náladu..jednou jsem i skončil na zemi ale na to jak Zeller skákal do davu na to asi nic nemělo i když mělo před koncem poslední písně se to nějak zvrtlo tak že nějakej fanoušek vlítnul na pödium a žačal tam mrčet do mikrofónu :o) ještě Zeller nakonec do začátku skladby "Měl bych tě sejmout" zakomponoval text "U stánků na levnou krásu Postávaj' a smějou se času, S cigaretou a s holkou, co nemá kam jít." A to bylo od nich tento večer vše...já pak čekal na druhýho kytaristu aby mi mohl dát dárek pro tátu a já pak mohl jít v klidu do postele na privat a zalomit to tam! :o)


Obrázek “http://www.straight.cz/fotoalbum/meatfly/images/17.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Obrázek “http://www.straight.cz/fotoalbum/meatfly/images/19.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama