Silvestr 2008!

3. ledna 2009 v 18:56 | matýsek


Tak letos to bylo takové divné do poslední chvíle nebylo vůbec jasné kde že se budu na Silvestra nacházet! Domluvy byli s klukama z bejvalé třídy a samozřejmě jsem chtěl být se svým miláškem! Těmi spolužáky byli Jirka a Vlasťa a nás všech kamarádka Peťa. Takhle jsme popíjeli u mě doma na dece vínko a přemýšleli co podnikneme měli jsme rezervovaný stůl v Béčku...ale tam jsme prostě nakonec nejeli jak se nám to zalíbilo pěkně doma v teple! :o)
Hráli jsme různé hry..nejdřív taková zajímavá o "velikánskou cenu" o které ale nikdo nic nevěděl kromě Vlastě a Jirky no bylo to fruko a soutěž spočívala v nejrychleji sníst 5 tyčinek a potom zapískat! No vyhrál Jirka a svoje pomerančové fruko si patřičně vychutnal!


Později jsme hráli pantomimu spočívalo to ve snaze vyjádřit slovo pomocí těla. Slovo vám zadal vymyslel ten kdo zrovna předváděl. Největší úspěch mělo asi "Cartrová hází granát" :o)..což trvalo docela dlouho než to rozluštili ale byla to psina! :o) Později sme už neměli víno a Jirka využil svých konexe na jednu jeho bývalou přítelkyni z Ivanovic. Takže se pak dělal svařák...a Vlasťa udělal takový neobvyklý když si spletl cukr se solí takže to nebylo nijak chutné - nikdo to nepil!
Potom sme se šli podívat na ohňostroj a dopili sme nějaký to šampáňo! Ohňostroj byl super na to že to bylo v Ivanovicích! Ještě sme se procházeli chvíli a pak rychle do tepla! za chvílí se tu objevil Tomcat s Klárkou a ostatní byli ještě v kulturáku pro víno. Tak sme si tu zatím dali vodárnu a že byla pěkně silná pěkně to se mnou zamávalo a trochu i s žaludkem tak sem si dal potom radši pauzu a vlastně od té doby už jsem nějak nepil! :)

Pak se ještě dělala nějaká ta vodárna ale kolem myslím 4 už sme teda začli uklízet a chystat něco pro kluky na zem na spaní! No a Peťa teda nechtěla vzít Jirku k ní do postele ale to bylo samozřejmě její rozhodnutí ale Jirka byl dosti dlouhou dobu neodbytný! Nakonec sme šli všeci spát a já samozřejmě usínal s "plyšákem v objetí"!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama