News around me!

6. června 2009 v 18:37 | matýsek |  Moje denní zážitky
http://www.tracyandmatt.co.uk/blogs/media/blogs/tracyandmatts_blog/Touch_Pro_open.jpg

Toho "mazlíka" co tu vidíte jsem si nedávno pořídil řeknu ze začátku se moc mazlit nechtěl ale pak jsem si ho přízpůsobil ke svýmu pohledu a je to jedna báseň i když někdo nemá svůj den už si na sebe zvykáme a moc se nehádáme...on totiž není tak hodnej jako moje Lucinka! :o)

No a vzhledem k tomu že tu Lucinka teď chvilku nebude tak se budu muset mazlit jenom s tímhle šikovným tydlifónkem no nebo spíš MDA jinak je to HTC Touch Pro.

Teď poslední dobou je moje nervové ustrojí přetížené a ještě nějakej ten pátek to potrvá zkoušky nevychází a nic není tak jednoduché jak se na první pohled zdá! Jeden úspěch se však zapsat musí udělal jsem zkoušku z angličtiny! Sice až na podruhé, ale určitě to i tak byli nervy až do konce!

No přístí tejden mě čakají dvě zkoušky a to zrovna ty nejhorší z obou mám za F z prvního termínu..bohůžél jsou to už poslední volné termíny takže je to poslední šance tento semestr tak mi držte lidičky palečky! :o)

A slibuju že se v průběhu prázdnin máte na co těšít začneme totiž oběvovat nová dobrodružství se serverem http://www.geocaching.cz/news.php

See you later!

PS: Držte ve čtvrtek palečky i Jindříškovi (brátránek) má totiž maturitu!!! ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama