Šílenství zvané "Facebook"

18. července 2009 v 16:25 | matýsek
Tato sociální síť "propojující" schopnosti blogu, různých kecálků (jako ICQ), chatů a různých anket....je sice velice tvůrčím nápadem do tichých vod (connecting people), ale podle mě velmi nebezpečným nástrojem pro získání osobních dat, které tam jsou pěkně pohromadě! A nemyslím si to sám, bohužél všichni se snaží být "IN" a mnoho kapel a různých soutěží a kdo ví čeho se připojilo a začli využívát tento prostor a to byl taky pro mě jediný důvod proč si takovýto účet skoro bych řekl "povinně" vytvořit (pokud bych jej nevytvořil nedostal bych v té určité chvíli to co jsem na netu právě potřeboval).
(PRO CELÝ TEXT A ANKETU KLIKNI NA "CELÝ ČLÁNEK")


Takže asi to shrnu...je to něco nového a proto je to populární (myspace.com bylo taky velice populární a už to upadává...internet prostě potřebuje novinky a aktuality a hodně rychle se vyvijí takže nepochybuji o tom že má "facebook" před sebou hodně úspěšnou minimálně "pětiletku" ale jednou příjde zase "něco" nového!!!


Z toho článku bych vypíchnul toto:
"Facebook je populární díky pohodlnému vkládání fotografií, které si mohou vybraní kamarádi prohlédnout. Stačí ale, aby například někdo z vašich blízkých okomentoval snímek z vaší narozeninové oslavy a fotku a komentář uvidí i lidé, které sice neznáte, ale patří do okruhu známých vašich přátel. Na stejném principu fungují i diskuze a vzkazy vkládané na Facebook."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kačenka kačenka | 7. srpna 2009 v 19:28 | Reagovat

NA Fakbúku jsem členem skupiny "Nenávidím Facebook" v jejímž popisu stojí "    
Pro všechny, kteří nesnáší tuto sociální síť pro její složitost a minimální možnosti soukromí. A v neposlední řadě pro ty, kteří byli donuceni se pregistrovat po nátlaku lidí, kteří jsou zaslepeni nadšením pro tuto stránku a nedají pokoj, dokud se všichni jejich známí neupíšou." proto jsem se upsala... A teď tam trávím spoustu času tím, že si přes něj píšu s jedním zpuchlým pražákem... S tím, co se o něm píšu ve Weručině článku o Praze...

2 ©matýsek© ©matýsek© | E-mail | Web | 14. srpna 2009 v 15:18 | Reagovat

:-D kačenko tak to je mi moc líto že tě ti parchanti taky dostali mě taky a ostatní za chvíli půjdou taky....jenže za rok za dva příjde zase něco novýho a my se zase budeme muset registrovat do nového systému a pořád budeme bavit s lidma ale pořád přes něco jiného avšak pro mě zůstává nejlepším standartem QIP (neboli ICQ) jednoduchost sama osobe! ;)

PS: mozna se do te skupiny taky zapojim i kdyz se mi nejak nechce moc zkoumat jak se to dela :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama