Deftones nový název alba, datum vydaní + 1 ochutnávka!!!

24. února 2010 v 13:30 | matýsek |  Aktuality z muziky


Deftones už nás delší dobu napínají s vydáním již hotového alba....čekalo se a čekalo jestli se z toho Chi (basák Deftones dostane) měl totiž loni autonehodu a byl dlouhodobě v komatu! Pořádalo se několik sbírek, protože nebyli peníze na výlohy za jeho udržování v nemocnici nevím jak to v USA chodí, jen jsem zaslechl, že péče v nemocnicích je tam velmi drahá (ale taky jsem si myslel že toho asi musí hodně platit pojišťovny...no nevím jak to je ale vím že exekuce už ho chtěla obrat o všechno co měl).

No ale teď k těm příznivějším zprávám! Deftones z původního názvu alba "Eros" (podle nějaké songy od Chi-ho která se ale nakonec na albu neobjeví - proto asi změna názvu alba). Nový název je "Diamond Eyes" a pod tímto názvem ho můžete hledat v obchodech od 17.května!!!! :o)

Přeji vytrvalost a jestli už to nemůžete vydržet stáhněte si skladbu, kterou nás kluci chtěli určitě jen vyprovokovat, abychom se ještě víc těšili je to taková ta typická songa od Deftones nevypočitatelné melodie s arytmií dohromady a nesmí chybět silné kytarové riffy a Chinovo řvaní. ;)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama