Trochu bruslení přes město!

9. června 2010 v 18:49 | matýsek |  eXtrem limit
Ať chcu jak chcu v takovým počasí se jen těžko něco dělá!! :) Chytla mě velká bruslařská chuť a tak sem si udělal takovou projížďku Brnem nebyla samozřejmě moje první, ale první z privátu až do města a to je kus cesty!! 8,1km za 1,25 hodiny no a můžu v klidu říct triko bylo mokré jako by pršelo! :)

No nejhorší byl terén, který se pořád měnil! Začal jsem u privátu chodníkem převážně kachličkový potom přešel v hladký asfalt...jenže blíž k městu se to začlo hemžit zahradní dlažbou ke všemu obšas přislo i na kostičky a to už by člověk zabíjel když se mu z toho začali vyklepávat celý zuby! :D

Jinak můžu říct že jsem našel zase strašně moc zajímavejch míst někdy jsem se ztratil a nebylo cesty ven (nikde žádná cesta) tak jsem šel přes trávník nebo prostě podlezl zábradlí a slezl kdesi ke garážím! :-D Dobře jsem se bavil lidi dneska na mě ani nějak naštvaně nekoukali, že jim beru chodník, ale to bych zapomněl na jednoho pajdavýho, kterýmu se vůbec nelíbilo co tu dělám a co ho předjíždím...vrrrk a už sem byl o 500 metrů dál! :)


Cesta na bruslích

Nejhorší byla cesta zpátky to jsem zkoušel zase jinou cestu! Ale osudnou pak jsem šel radši na šalinu! :-D A ten úsek, kterej mě vyřídil je:

z Šilingrova náměstí jak jezdí šalina (12,13) směr Nové sady, tak z toho prudkýho kopečka mají na chodníku malinkatý kostičky!!

Šilingrák

A to jsem jel a celej sem se třepal až sem nic pomalu neviděl protože to se dokázalo pěkně rozjet z toho kopečku a já už to chtěl mít i co nejdřív za sebou!!! Jsem si říkal do*rdele chtělo by to tlumiče na brusle!! Lítka kolena hlava a vidění dostalo zabrat...už jsem nemohl vyčerpanej sem se přezul na nejbližší zastávce a nasednul do šaliny a hurá na jídlo na privát!! :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama